reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Wczoraj betę miałam 730 o 13.00 a dzisiaj o 6 rano 740. Każą mi zostać w szpitalu... Żeby zmierzyć betę jeszcze jutro bo przyrost jest zbyt mały .. 😔
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny macie jakiś sposób na nudności poranne? Szykuje się do pracy a od wczoraj rano nie mogę pożegnać się z toaleta masakra wczoraj cały dzień mnie męczyło ale rano szczególnie 🙁
 
Ja czułam je bardzo, miałam obrzęk, coś strasznego. Aż nagle stopniowo minęło. Przestraszyłam się, ale według bety jest ok, więc jestem dobrej myśli. Dlatego też do Was dołączyłam, bo naczytałam się bzdur w Internecie, bardzo mnie to zestresowało, a tu można wymieniać się doświadczeniami.
Mi też ból piersi minął, czasami wydaje mi się, że jednak coś tam czuję ale sama już nie wiem. Wieczorami dokucza mi trochę ból brzucha, miałam też śluz zabarwiony na beżowo-brązowo ale nie dużo. Też się oczywiście naczytałam ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj poszłam sprawdzić betę i progesteron (zaczęłam 6 tydzień wg apki), czekam na wyniki. Wizyta u gin 19 kwietnia ehh... Jak wytrzymać? 🙈
 
Dziewczyny macie jakiś sposób na nudności poranne? Szykuje się do pracy a od wczoraj rano nie mogę pożegnać się z toaleta masakra wczoraj cały dzień mnie męczyło ale rano szczególnie 🙁
Ja słyszałam że rano trzeba chociaż gryza sucharka lub chleba. Lub cukierki z imbirem :)
 
Mi też ból piersi minął, czasami wydaje mi się, że jednak coś tam czuję ale sama już nie wiem. Wieczorami dokucza mi trochę ból brzucha, miałam też śluz zabarwiony na beżowo-brązowo ale nie dużo. Też się oczywiście naczytałam ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj poszłam sprawdzić betę i progesteron (zaczęłam 6 tydzień wg apki), czekam na wyniki. Wizyta u gin 19 kwietnia ehh... Jak wytrzymać? 🙈
Ja też czekam na wyniki bety i progesteronu ale będą dopiero w poniedziałek 😒 wogole nie czuje żadnych objawów 😒
 
Mi też ból piersi minął, czasami wydaje mi się, że jednak coś tam czuję ale sama już nie wiem. Wieczorami dokucza mi trochę ból brzucha, miałam też śluz zabarwiony na beżowo-brązowo ale nie dużo. Też się oczywiście naczytałam ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj poszłam sprawdzić betę i progesteron (zaczęłam 6 tydzień wg apki), czekam na wyniki. Wizyta u gin 19 kwietnia ehh... Jak wytrzymać? 🙈
Ja też mam takie plamienie. Delikatne, jasne. Pytałam położnej o to, jak zapisywałam się na wizytę, powiedziała, że skoro mam betę i progesteron w normie, a plamek jest mało i są jasne, to raczej nic złego się nie dzieje. Staram się już nie czytać, choć nie wiem jak wytrzymam jeszcze miesiąc do badania USG. A brzuch ma prawo pobolewać, ciało się przygotowuje 😏
 
Ja pracuje w żłobku gdzie jest 32 dzieci w grupie😁 u nas pandemii nie ma, chodzi komplet. Rodzice, dzieci chorzy z plusowymi wynikami a my dalej pracujemy.
No u nas też placówka cały czas otwarta, mimo że non stop ktoś ma dodatni. Niestety takie czasy i rozumiem poniekąd dyrektorów, że nie zamykają takich miejsc. Natomiast ja sama nie chcę ryzykować i narażać się w tym czasie. Wychodzę z założenia, że większość ludzi jest do zastąpienia i spokojnie znajdą kogoś na moje miejsce 😆 Ginekolog sam z siebie wypisał zwolnienie i kazał przyjść za 2 tygodnie, bo może już uda się zobaczyć serduszko :)
 
Ja nadal żadnych objawów nie mam. No wieczorem troszkę mnie jajniki jak by bolą. A tak pozatym nic 😁. Ja jutro idę na bete .
 
reklama
Nie napisałam... Mam 27 lat, jestem nauczycielką w przedszkolu. Udało się zajść w ciążę w pierwszym cyklu staran. Jestem w 4 tygodniu ciąży. Termin to 14.12. według ostatniej miesiączki. Zazdroszczę Wam tych wizyt 😍 Ja dziś rano obudziłam się i nie czułam bólu piersi, bardzo się przestraszyłam, ale ta beta wzrosła, więc powinno być w porządku.
witam koleżankę z branży, gratulacje! :D
 
Do góry