reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Kobitki! ❤️
kiedy najlepiej isć na 1 usg i wizytę u lekarza? Mam prace fizyczną i boje się trochę pracować a nie chce mówić w pracy bez potwierdzenia lekarza.
wczorajsza beta 65.
 
reklama
Ja też mam takie plamienie. Delikatne, jasne. Pytałam położnej o to, jak zapisywałam się na wizytę, powiedziała, że skoro mam betę i progesteron w normie, a plamek jest mało i są jasne, to raczej nic złego się nie dzieje. Staram się już nie czytać, choć nie wiem jak wytrzymam jeszcze miesiąc do badania USG. A brzuch ma prawo pobolewać, ciało się przygotowuje 😏
Dzięki 😘 od razu jakoś mi lżej. Dam później znać jak moja beta i progesteron 😊
 
Kobitki! ❤️
kiedy najlepiej isć na 1 usg i wizytę u lekarza? Mam prace fizyczną i boje się trochę pracować a nie chce mówić w pracy bez potwierdzenia lekarza.
wczorajsza beta 65.
Wydaje mi się, że między 6-8 tygodniem, żeby serduszko już było. Ja osobiście idę w 9 tygodniu.
 
Kobitki! ❤️
kiedy najlepiej isć na 1 usg i wizytę u lekarza? Mam prace fizyczną i boje się trochę pracować a nie chce mówić w pracy bez potwierdzenia lekarza.
wczorajsza beta 65.
Myślę że gdzieś koło 5/6 tygodnia to wtedy potwierdzi czy wszystko dobrze się zagniezdzilo. A gdzieś w 7/8 to już powinno serduszko widać
 
reklama
Kobitki! ❤️
kiedy najlepiej isć na 1 usg i wizytę u lekarza? Mam prace fizyczną i boje się trochę pracować a nie chce mówić w pracy bez potwierdzenia lekarza.
wczorajsza beta 65.
Beta jeszcze niska więc troszkę poczekaj ☺ najlepiej zrób betę jeszcze raz po 48 h żeby sprawdzić przyrost 🙂 ja idę w czwartek to będzie 7 tydzień (6 tyg 4 dni)☺
 
Do góry