reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Wlasnie musialam sie cofnąć do.poczatku. 1 kwietnia byłaś już na usg a ja dopiero 31 marca robilam test a termin tez na 5go grudnia 😂
Moj 2 latek w ogole nie kuma o co chodzi, jak mu mowie że dzidzia jest to sie śmieje. Oczywiscie chce sie nosic a lekki on nie jest okolo 20 kg takze juz mi akcje robi, że nie chce go na chwile wziac na opa 🤦
Ja od razu gdy podejrzewałam ciążę musiałam działać bo z tarczyca u mnie bardzo ciężko niestety 🙁 ja na razie mojego dźwigam jak trzeba bo lekarz nie zabronił niby ale staram się oduczać myślę że będzie ciężko już widzę zazdrość starszaka 🤭
 
reklama
Tak się dziewczyny rozpisały że mój post gdzieś zaginął haha ☺️ tak to jedyne czym się pocieszam... W pierwszej ciąży mdłości nie było wcale a teraz przy moim dwulatku i moim samopoczuciu można zwariować 🤭 haha super przynajmniej się nie nudzicie fajnie już mieć takie "kumate" dzieci mój na razie jak słyszy że jest dzidzia w brzuchu to się złości i bije mnie po nim źle się zapowiada 🤔
Tak się dziewczyny rozpisały że mój post gdzieś zaginął haha ☺️ tak to jedyne czym się pocieszam... W pierwszej ciąży mdłości nie było wcale a teraz przy moim dwulatku i moim samopoczuciu można zwariować 🤭 haha super przynajmniej się nie nudzicie fajnie już mieć takie "kumate" dzieci mój na razie jak słyszy że jest dzidzia w brzuchu to się złości i bije mnie po nim źle się zapowiada 🤔
no moje to są aż za nadto kumate 😅😂😅😃🙈 ale jak były małe i pojawiał się ktoś to najstarszy był zazdrosny 🙃😉 ale tylko chwile jak dziecko było takie do roczku jak zaczęło już samo chodzić to wziął pod swoje skrzydła młodszego i wtedy tak naprawdę zaczęła się między nimi rodzic wież ❤️ wiec się nie poddawaj jeśli to trochę czasu będzie potrzebowało 😉 takim małym trzeba dużo mówić o tym ze będzie pełnił ważna role w życiu młodszego dziecka ☺️ i przypominać mu na każdym kroku ze mimo ze jest ktoś jeszcze to mama kocha wszystkich tak samo ❤️🥰
 
Dziewczyny macie jakiś sposób na nudności poranne? Szykuje się do pracy a od wczoraj rano nie mogę pożegnać się z toaleta masakra wczoraj cały dzień mnie męczyło ale rano szczególnie 🙁
ja tez mam całodzienne mdłości i kilka wymiotów , próbowałam rano suchego chlebka ale ledwo go połknęłam , nie zauważyłam jakiejś poprawy, wczoraj za to popukałam odrobinkę coli.. i jakby troszkę pomogło ale nie wiem w jaki sposób to działa , może to starodawny zabobon tylko. W każdym razie dziś obudziłam się znów z Mdłościami i szybko zjadłam przecież z owoców , polezalam męcząc się i po godzinie jakoś wstałam . Także polecam w międzyczasie te przecierki w tubkach bo łatwiej zjesc :)
 
reklama
Do góry