reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny zostawili mnie w szpitalu... Zrobili mi jeszcze jedno USG w sumie na takim samym sprzęcie jak w przychodni i dalej nic nie wiem... powiedziały że nie wiedzą który z tych pęcherzyków to ciążowy w żadnym nie widać zarodka. Żałuję że poszlam do ginekologa tak szybko (5tc) mogłam poczekać ale się pospieszylam... Zrobili mi betę i jeśli będzie rosła jutro to wypuszcza mnie do domu.
Musisz myśleć pozytywnie kochana . Trzymamy kciuki 😘😘😘😘
 
Cześć, chciałabym do Was dołączyć. Robiłam betę we wtorek - 155 i dziś -441, także przyrost ładny. Progesteron 41.4. Niestety wizytę u lekarza mam na 07.05. Nie mogę znaleźć niczego wcześniej. Z jednej strony jestem szczęśliwa, a z drugiej martwię się, żeby wszystko było w porządku.
 
Dziewczyny zostawili mnie w szpitalu... Zrobili mi jeszcze jedno USG w sumie na takim samym sprzęcie jak w przychodni i dalej nic nie wiem... powiedziały że nie wiedzą który z tych pęcherzyków to ciążowy w żadnym nie widać zarodka. Żałuję że poszlam do ginekologa tak szybko (5tc) mogłam poczekać ale się pospieszylam... Zrobili mi betę i jeśli będzie rosła jutro to wypuszcza mnie do domu.
Nie stresuj się bardzo! Bądź dobrej myśli ;* moja koleżanka miała podobną sytuację, ale zdecydowała się nie iść do szpitala tylko co chwilę badała betę i szła w górę, na kolejnej wizycie było już wszystko dobrze :)
 
Dziewczyny zostawili mnie w szpitalu... Zrobili mi jeszcze jedno USG w sumie na takim samym sprzęcie jak w przychodni i dalej nic nie wiem... powiedziały że nie wiedzą który z tych pęcherzyków to ciążowy w żadnym nie widać zarodka. Żałuję że poszlam do ginekologa tak szybko (5tc) mogłam poczekać ale się pospieszylam... Zrobili mi betę i jeśli będzie rosła jutro to wypuszcza mnie do domu.
Będzie wszystko dobrze zobaczysz ♥️
 
Cześć, chciałabym do Was dołączyć. Robiłam betę we wtorek - 155 i dziś -441, także przyrost ładny. Progesteron 41.4. Niestety wizytę u lekarza mam na 07.05. Nie mogę znaleźć niczego wcześniej. Z jednej strony jestem szczęśliwa, a z drugiej martwię się, żeby wszystko było w porządku.
witamy i gratulacje 🥰🤗 a w którym teraz tyg jesteś ?
 
Cześć, chciałabym do Was dołączyć. Robiłam betę we wtorek - 155 i dziś -441, także przyrost ładny. Progesteron 41.4. Niestety wizytę u lekarza mam na 07.05. Nie mogę znaleźć niczego wcześniej. Z jednej strony jestem szczęśliwa, a z drugiej martwię się, żeby wszystko było w porządku.
hejka. A na kiedy masz termin??
 
Cześć, chciałabym do Was dołączyć. Robiłam betę we wtorek - 155 i dziś -441, także przyrost ładny. Progesteron 41.4. Niestety wizytę u lekarza mam na 07.05. Nie mogę znaleźć niczego wcześniej. Z jednej strony jestem szczęśliwa, a z drugiej martwię się, żeby wszystko było w porządku.
Nie napisałam... Mam 27 lat, jestem nauczycielką w przedszkolu. Udało się zajść w ciążę w pierwszym cyklu staran. Jestem w 4 tygodniu ciąży. Termin to 14.12. według ostatniej miesiączki. Zazdroszczę Wam tych wizyt 😍 Ja dziś rano obudziłam się i nie czułam bólu piersi, bardzo się przestraszyłam, ale ta beta wzrosła, więc powinno być w porządku.
 
reklama
Nie napisałam... Mam 27 lat, jestem nauczycielką w przedszkolu. Udało się zajść w ciążę w pierwszym cyklu staran. Jestem w 4 tygodniu ciąży. Termin to 14.12. według ostatniej miesiączki. Zazdroszczę Wam tych wizyt 😍 Ja dziś rano obudziłam się i nie czułam bólu piersi, bardzo się przestraszyłam, ale ta beta wzrosła, więc powinno być w porządku.
Ja tez 27 ❤️
 
Do góry