reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witam, wszystkich jestem tu od paru dni i dopiero zdążyłam troszkę nadrobić forumowe zaległości. To moja pierwsza ciąża bardzo wyczekany bo staraliśmy się aż 8 miesięcy. Wg ostatniej miesiączki dziś wychodzi mi 6+4 po południu idę na pierwszą wizytę. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boje czy wszystko będzie dobrze. Mamy z mężem zamiar prowadzić tą ciążę częściowo na NFZ częściowo prywatnie żeby zmniejszyć troszkę koszty i tu mam do was pytanie czy któras z was była na pierwszej wizycie na NFZ i czy lekarz mimo iż nie musi robił wam normalnie USG?
Ja byłam na NFZ i miałam USG, troszkę chyba nie rozumiem dlaczego miałabym go nie mieć? Po to szłam 😀 chyba, że źle zrozumiałam pytanie :)
 
reklama
Dużo było wypowiedzi na temat porodu. Chciałam Was zapytać czy któraś z Was planuje poród ze znieczuleniem? Lub miała taki? Ja znam przypadki, że znieczulenie tak super działało, że położne musiały mówić kiedy przeć, tylko później dłużej się dochodzi do siebie a znowu znam też takie, że nic nie pomogło, prawdopodobnie podane już za późno.. jakie są Wasze opinie? :)
2 pogody bez znieczulenia. 3ci pewnie też taki będzie.
 
Zdarzyła wam się sytuacja, ze lekarz nie przedłużył wam zwolnienia tydzien temu przez przypadek i dowiedziałam się, bo dzwonili z pracy, ze nie maja dalej zwolnienia i napisałam do niej i dzwoniłam, póki co zero odzewu, pewnie ma dyzur.
Może wystawić zwolnienie tydzien wstecz?
 
Zdarzyła wam się sytuacja, ze lekarz nie przedłużył wam zwolnienia tydzien temu przez przypadek i dowiedziałam się, bo dzwonili z pracy, ze nie maja dalej zwolnienia i napisałam do niej i dzwoniłam, póki co zero odzewu, pewnie ma dyzur.
Może wystawić zwolnienie tydzien wstecz?
Napewno dwa dni wstecz ale czy tydzień hm lekarz może da radę to skorygować
Ja od razu jak wychodzę z gabinetu sprawdzam na PUE czy wystawił
 
reklama
Do góry