reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, które rodzily córki miałyście specyficzne objawy w ciąży zgodne z zabobonami typu chec na słodkie, wymioty, gorzej wygladalyscie itd...?
Ja z córką to jadłam namiętnie musztardę 🤣 cera mi się poprawiał, włosy miał tak piękne, że wygrałam jak z okładki czasopisma, więc wszyscy mi wmawiali że to na 100 % chłopak,
Tylko kształt brzucha miałam podobno na dziewczynę duży i był wszędzie 😉
 
reklama
Hey dziewczyny :)
Mi jednak wypad w Bieszczady się nie uda w tym weekendzie ale dopiero w następnym więc nie jest tak źle :)
No ale w sobotę za to będziemy jechać z moimi rodzicami do przyszłych teściów :) przed ślubem :) Zastanawialiśmy się czy w tedy im powiedzieć o ciąży ale stwierdziliśmy że skoro jeszcze serduszka nie ma to jeszcze się wstrzymamy ... 5 maja wizyta a dziś jest 5+3 . Sutki mnie bolą jak je dotknę dlatego wolę tego nie robić 😁 i ogólnie ciągle jestem taka zmęczona że szok ... O 22 idę spać wstaje o 6.30 , a na dniu obowiązkowa drzemka 😁 . O i dziś pobolewa mnie brzuch jak na okres to wszystko :) na szczęście jeszcze nie wymiotuje ale mdłości mnie łapią czasem 🤪 i pierdziochy ciągle 🤪🤪🤪🤪 hahaha 😂😂 W ogóle ja na samym początku nie pisałam jak to u nas było 🤪 My jak to mój mówił nie staraliśmy się tylko próby przed weselem 😂 za pierwszym razem nie wyszło a w tedy już wmawiałam sobie ciążę że się udało 😑 potem wyluzowałałam i wyszło za 2 razem ❤️
 
Dziewczyny, które rodzily córki miałyście specyficzne objawy w ciąży zgodne z zabobonami typu chec na słodkie, wymioty, gorzej wygladalyscie itd...?
Jakos chyba w to nie wierzę 😂 mam już córeczkę ciąża bez objawów, tylko wrażliwość na zapachy, jadłam mnóstwo lodów, truskawek i arbuzów, ale sezon był a ja chciałam się w miarę zdrowo odżywiać (moja córka też uwielbia) 😂😂😂 teraz wymioty i mdłości od 2 tygodni, marnie się czuję...
 
Ja to jestem masochistką. Dziś na obiad dla rodzinki robię bigos, sok z karkówki i pieczone ziemniaki. Karkówka zamarynowanaw moich ulubionych przyprawach od wczoraj w lodówce, bigos już od rana się gotuję. A że ja jestem na diecie cukrzycowej to sobię to jest wszystko tylko powącham. Dla mnie dzieci na obiad ciecierzyca, filet z indyka i zielony ogórek
 
Ja z córką to jadłam namiętnie musztardę 🤣 cera mi się poprawiał, włosy miał tak piękne, że wygrałam jak z okładki czasopisma, więc wszyscy mi wmawiali że to na 100 % chłopak,
Tylko kształt brzucha miałam podobno na dziewczynę duży i był wszędzie 😉
ja podobnie... także niestety uważam ze to jak się czujesz nie zależy od płci, po prostu każda ciąża jest inna 😊
 
reklama
Jesuuuu to jakiś hardcore 😱 ja pierwsze CC i drugie też planuje 😁
No wiesz tylko ja jeszcze tego samego dnia siedziałam normalnie i ogólnie nic mi nie było. Pęknięcie 2go stopnia to nic w porównaniu z rozcinaniem powłok brzusznych i późniejszym problemami - szwagierka w 3ciej ciąży 5 lat po 2gim CC leżała ostatnie 2 miesiące w szpitalu bo miała tak naciagnietą macicę że zaczęła jej się blizna rozchodzic i się bali że jej macica pęknie... ma kategoryczny zakaz bycia w kolejnej ciąży bo grozi to śmiercią i jej i dziecka. Ja bym CC unikała jak ognia.
 
Do góry