reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja mam 1 wizytę wtedy co ty. I tez bedzie to prawie 8 tydzien;D jednak się martwię czy usłyszę serduszko:( troche plamie. Wcześniejszą cięże poroniła, ale mam też zdrowego chłopczyka;) oby wszystko było dobrze
Ja też pierwszą ciążę miałam udaną i mam 5 letnią córeczkę, drugą ciążę poroniłam i teraz trzecia ciąża. I powiem ci że poza lękiem o kolejne poronienie to czuję się fantastycznie, nie mam bardzo uciążliwych dolegliwości, czasem zdarzy się że mnie troszkę mdli ale wystarczy że coś zjem, i bolą mnie piersi😉
 
reklama
Mnie od mięsa odrzuca już 11lat, wiec w ciąży nie widzę różnicy. Najbardziej odrzuca mnie teraz od słodkiego, ale powoli na nic nie mam ochoty, wszystko mi śmierdzi a jestem dopiero 6+3, ciekawe jak to dalej bedzie.
Jedynie co mi wchodzi to napój imbirowy z cytrynka i miodem, sok pomarańczowy, jabłka i grejpfruty.
Korzystacie już z przywileju nie stania w kolejkach ze względu na ciąże? Ja się teraz wystałam w ogromnej kolejce na badania krwi i mocno tego pożałowałam, było mi słabo i niedobrze. Następnym razem wbijam od razu do rejestracji😄 mimo, że głupio to nie chce się męczyc. Dzisiaj myślałam, ze zemdleje.
U nas jest zawsze jazda z ciężarnymi. Co innego gdy ciężarna przyjdzie i się zapytać grzecznie , a nie się wbija na siłę i kłóci z dziadkami...ja zawsze czekam 40minut przed otwarciem żeby być pierwsza. Jak wpada jakaś ciężarna i do mnie z ryjem że w ciąży to ja jej mówię że też jestem i może sie ustawić za mną ale jak inni nie mają nic przeciw. Uważam, że tych starych schorowanych ludzi w kolejce trzeba szanować. Zwykle taka ciężarna nie ma nic do roboty...
 
Super wiesci :)

Nie martwcie sie plamieniami, nie zawsze one zwiastuja cos zlego. Ja majac puste jajo plodowe nie plamilam wogole, beta przyrastala prawidlowo, byl to dla mnie i dla meza duzy szok bo mowilam ze skoro tak jest to wszystko jest ok, nie moglam w to uwierzyc.
tak, miałam dokładnie to samo, zero plamien, beta ok i puste jajo
 
U nas jest zawsze jazda z ciężarnymi. Co innego gdy ciężarna przyjdzie i się zapytać grzecznie , a nie się wbija na siłę i kłóci z dziadkami...ja zawsze czekam 40minut przed otwarciem żeby być pierwsza. Jak wpada jakaś ciężarna i do mnie z ryjem że w ciąży to ja jej mówię że też jestem i może sie ustawić za mną ale jak inni nie mają nic przeciw. Uważam, że tych starych schorowanych ludzi w kolejce trzeba szanować. Zwykle taka ciężarna nie ma nic do roboty...
Wiesz co? ja doswiadczyłam przez lata w przychodniach braku jakiegokolwiek szacunku ze strony starszych osób. Miałam na tyle uszkodzony kręgosłup, że jeździłam na wózku, po ciężkiej operacji, nie chodziłam przez pół roku tylko leżałam, potem w przychodniach rehabilitacyjnych walczylam o powrót do sprawności a tam były wredna stare babsztyle. Czekałam na różne zabiegi od 6rano, baby przylazły na 10 i darły się na rehabilitantki, że mnie wołają a ja jestem młoda a one stare i one chcą wejść. Kobieta im tłumaczyła, że ja jestem od rana, czekam wiele godzin, mam poważniejszą problemy ze zdrowiem a one przyszły z pierdolami typu bolący palec. Nie rozumiem czemu mam szanować osoby tylko ze względu na ich dojrzały wiek, na szacunek trzeba sobie zasłużyć. A jeżeli mam taką opcję, korzystania bez kolejki z punktów diagnostycznych o czym mnie zapewniały panie pielęgniarki, że mam po prostu wchodzić bez kolejki to tak będę robić. Uzylas śmiesznego tekstu, że zazwyczaj taka ciężarna nie ma nic do roboty. No przezabawne. Ostatnio pojechałam do neurologa, specjalnie musiałam dojechać 200km do innego miasta i musiałam jeszcze potem z powrotem wrócić do pracy, a starsza kobieta chciała na mnie wymusić, żebym ja wpuściła przed siebie. Nie rozumiem po co stać 40min przed zamknietą przychodnią jak można przyjść normalnie, gdy się człowiek źle czuje i co chwila wymiotuje nie jest się w stanie tyle wystać.
 
U nas jest zawsze jazda z ciężarnymi. Co innego gdy ciężarna przyjdzie i się zapytać grzecznie , a nie się wbija na siłę i kłóci z dziadkami...ja zawsze czekam 40minut przed otwarciem żeby być pierwsza. Jak wpada jakaś ciężarna i do mnie z ryjem że w ciąży to ja jej mówię że też jestem i może sie ustawić za mną ale jak inni nie mają nic przeciw. Uważam, że tych starych schorowanych ludzi w kolejce trzeba szanować. Zwykle taka ciężarna nie ma nic do roboty...
Ciężarna nie ma nic do roboty? Co to w ogóle ma znaczyć.? Starsi ludzie raczej nie mają nic do roboty 🤔 Ciężarna może czuć się różnie, może jej być słabo, niedobrze i wiele innych rzeczy, to pierwsza sprawa, a druga to starsi ludzie są czasami naprawdę okropni i bezczelni (nie mówię o wszystkich). Teksty o których pisały tutaj dziewczyny są nie do pojęcia.
 
reklama
Do góry