reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Super wiesci :)

Nie martwcie sie plamieniami, nie zawsze one zwiastuja cos zlego. Ja majac puste jajo plodowe nie plamilam wogole, beta przyrastala prawidlowo, byl to dla mnie i dla meza duzy szok bo mowilam ze skoro tak jest to wszystko jest ok, nie moglam w to uwierzyc.
W którym tygodniu dowiedziałaś że to jest puste jajo? Miałaś objawy ciążowe?
 
reklama
Dopada mnie jakaś depresja, jakieś myśli że nie dam rady że już nigdy nie będzie tak samo boję się czy wszystko będzie dobrze. Przypomniało mi się jak ciężko było mi z jednym dzieckiem na początku a teraz muszę dać radę z dwójką 🙈 Chce żyć w spokoju w ciąży a nie ciągle się zamartwiać..Cieszę się, ale jeszcze tyle przed nami 🥺 czy któraś z Was tak ma jak sobie radzicie ?
 
Dopada mnie jakaś depresja, jakieś myśli że nie dam rady że już nigdy nie będzie tak samo boję się czy wszystko będzie dobrze. Przypomniało mi się jak ciężko było mi z jednym dzieckiem na początku a teraz muszę dać radę z dwójką 🙈 Chce żyć w spokoju w ciąży a nie ciągle się zamartwiać..Cieszę się, ale jeszcze tyle przed nami 🥺 czy któraś z Was tak ma jak sobie radzicie ?
Ja szczerze mówiąc Cały czas jestem przerażona, bo synek jest jeszcze mały i potrzebuje dużo uwagi, szczególnie ostatnio... Boję się że z dwójką po prostu sobie nie poradzę i zaniedbam synka😕
 
Ja się nie martwię jak to będzie po urodzeniu dziecka. Z córką nie miałam łatwo, mieszkamy w małej wsi do najbliższego sklepu 6 kg, nie znałam sąsiadów bo nie krótko mieszkałam, mąż w pracy po 8 godzin a po pracy do obory,wtedy mieliśmy 20 byków, więc z córką byłam praktycznie sam i dałam radę, teraźniejszości też dam radę, oby tylko udało się ta ciążowy utrzymać
 
Dopada mnie jakaś depresja, jakieś myśli że nie dam rady że już nigdy nie będzie tak samo boję się czy wszystko będzie dobrze. Przypomniało mi się jak ciężko było mi z jednym dzieckiem na początku a teraz muszę dać radę z dwójką 🙈 Chce żyć w spokoju w ciąży a nie ciągle się zamartwiać..Cieszę się, ale jeszcze tyle przed nami 🥺 czy któraś z Was tak ma jak sobie radzicie ?
To Cię pociesza pomysls sobie że ja będę miała 3 dzieci jak urodze to będą mieli 7 lat rok i 4 mc no i maluszek😁 to dopiero będzie jazda . I cały tydzień jestem sama . Mąż przyjeżdża tylko na wekend. Także kochana nie będzie tak źle A pozatym my kobitki że wszystkim damy radę
 
Dopada mnie jakaś depresja, jakieś myśli że nie dam rady że już nigdy nie będzie tak samo boję się czy wszystko będzie dobrze. Przypomniało mi się jak ciężko było mi z jednym dzieckiem na początku a teraz muszę dać radę z dwójką 🙈 Chce żyć w spokoju w ciąży a nie ciągle się zamartwiać..Cieszę się, ale jeszcze tyle przed nami 🥺 czy któraś z Was tak ma jak sobie radzicie ?
Ja miałam takie myśli od kiedy zobaczyłam test straszna obawa jak sobie poradzę jako będę mamą ,czy to oby nie za wcześnie ,wczoraj jak dostałam plamienia szybko sobie uświadomiłam jak bardzo chce tego maleństwa,chodziłam cały dzień i mówiłam „będzie dobrze maluchu ,jesteśmy w tym razem „nie miałam pojęcia jaki to stresujący i ciężki czas szczególnie ten początek
 
Ja miałam takie myśli od kiedy zobaczyłam test straszna obawa jak sobie poradzę jako będę mamą ,czy to oby nie za wcześnie ,wczoraj jak dostałam plamienia szybko sobie uświadomiłam jak bardzo chce tego maleństwa,chodziłam cały dzień i mówiłam „będzie dobrze maluchu ,jesteśmy w tym razem „nie miałam pojęcia jaki to stresujący i ciężki czas szczególnie ten początek
Ja też tak mam, że często się stresuję, martwię, że coś stanie się po drodze. Teraz w ogóle jak zobaczyłam, że pusty pęcherzyk może dawać fałszywe objawy, to też czuję lekki niepokój. Pojutrze wszystko się wyjaśni .
 
reklama
W którym tygodniu dowiedziałaś że to jest puste jajo? Miałaś objawy ciążowe?
w 9 +kilka dni mialam pierwsza wizyte bo bylo brak terminow, oczywiscie doktor na nfz nie zrobil mi usg i umowilam sie z nim w ten sam dzien prywatnie w innej przychodni i tam jak zrobil usg to nic nie bylo, na nastepny dzien szpital, znowu usg, beta itd usg robila jeszcze jedna doktorka bo ja chcialam byc pewna ze na 100% nie ma nic, mialam tez krwiaka lekarz mowil ze on mogl "zjesc" dziecko. W szpitalu juz tego przyrostu bylo bardzo nie wiele wiec tabletki, a ze nie usunelo sie wszystko to jeszcze zabieg lyzeczkowania ma drugi dzien wyszlam do domu bo bylam slaba psychicznie i lekarz mnie nie wypuscil zaraz po zabiegu. Ale sie rozpisalam, wybaczcie
 
Do góry