reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Właśnie... Boję się tego pustego jaja😐 Zawsze jest bezobjawowe?
Byle wytrzymać do jutra.

Tego nie wiem czy zawsze tak jest

Ja się właśnie też tego boję. Objawów praktycznie nie mam żadnych. Ahh jutro wizyta to się wszystko wyjaśni

Ja objawy przy pustym mialam normalnie wiec brak objawow nie swiadczy o tym ze ciaza sie nie rozwija 🙂
 
Ciężarna nie ma nic do roboty? Co to w ogóle ma znaczyć.? Starsi ludzie raczej nie mają nic do roboty 🤔 Ciężarna może czuć się różnie, może jej być słabo, niedobrze i wiele innych rzeczy, to pierwsza sprawa, a druga to starsi ludzie są czasami naprawdę okropni i bezczelni (nie mówię o wszystkich). Teksty o których pisały tutaj dziewczyny są nie do pojęcia.

Dokladnie w dodatku jak sie ma jeszcze starsze dzieci to trzeba szybko wracac do domu
 
Dziewczynki, dziś 8+0!byłam na kolejnym usg, doktor mówi proszę zobaczyć jaki brzdąc [emoji3059] a mój brzdąc już coś tam się ruszał, serduszko biło, torbiel jakby malała, dodatkowo luteina dopochwowo. Umówiłam się na usg prenatalne 26 maja. Mam nadzieję że wszytsko będzie pięknie i będzie super prezent dla mnie i dla moich mam z okazji ich święta [emoji3590]
Cudowne wiadomości[emoji3590][emoji3590][emoji3590] ja mam wizytę teraz w piątek, też wtedy będę 8+0[emoji6]
 
Nie wiem. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, po prostu w poprzedniej ciąży lekarz mi je zalecił więc brałam i teraz też biorę.
Wiem że prenatal też zawiera żelazo więc może wszystkie witaminy mają go w składzie?[emoji1745][emoji848]
Odnośnie żelaza czytałam że zalecenia zmieniły się niedawno dlatego większość producentów nie zdążyła jeszcze dostosować swoich suplementów. Swoją drogą myślę, że skoro przez tyle lat żelazo było zalecane to napewno nie szkodzi.
 
Hej dziewczyny wracam do was [emoji846]wszystko u nas dobrze byłam w szpitalu jest mały naciek ale podobno czasem tak bywa ,zdala do dziecka ,z maleństwem wszystko dobrze ,serduszko biło wpisali mi w kartę 7+1 ,wzięli wymaz żeby sprawdzić czy mam infekcje i mam poczekać na wyniki dwa dni ,prawie tam płakałam ze szczęścia [emoji3590]Myślałam ze to koniec
Super wiadomość!
 
Wróciłam z pracy zrobiłam sphagetti rodzina jesc musi przecież ba nawet sama zjadłam a teraz na sama myśl mnie cofa 🙄 niech już będzie czerwiec 🙏🏻 Ja tez się cieszyłam ze nie mam objawów aż tu nagle jak grom z jasnego nieba mdłości odrzut mięsa masakra 🤭🤭 Jestem kobieta w ciąży i nie uważam ze nie mam co robić albo tym bardziej w obecnej sytuacji mam stać w laboratorium no babcie i dziadki się denerwują ze korzystam z moich praw 😡 o nie !! Ja tez biorę pragnę plus z kwasami dha w pierwszej ciąży brałam feminion i wychodził mnie drożej
 
reklama
Do góry