reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hey dziewczyny :) błagam przetłumaczcie mi na chłopski rozum bo nie mam pojęcia z tymi tygodniami ciąży ...
Jak miałam ostatni okres 21.03.2021r i pokazuje mi na aplikacji że jestem w ciąży w 5tygodniu i 1 dzień . To znaczy że jestem już w ciąży 1 miesiąc 1 tydzień i 1 dzień ? 🤪 czy jeszcze inaczej 😂 może to głupie ale na prawdę nie mam pojęcia xd na jakimś internetowym kalkulatorze wbiłam datę ostatniej miesiączki i mi pokazało że 2 tydzień jestem w ciąży więc już całkiem nie ogarniam tematu :p i błagam nie skrzyczcie mnie za to 🤪 po prostu chciałabym wiedzieć a dziś dopiero będę się umawiać na kolejną wizytę na za 1,5 tygodnia bo tak mi kazano :)
Też korzystam z tej aplikacji do zapowiadano miesiączek ( Teraz już tryb ciąża)😉 zapis 5t 1d znaczy że od ostatniej miesiączki minęło tyle czasu. Ogólnej wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki bo ten fakt ciężko przeoczyć 😉 owulacja wiadomo może się przesunąć. Więc wiek twojej ciąży to 5 tygodni i jeden dzień. Ginekolodzy też tak liczą wiek ciąży od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Co więcej zaczęłaś już 6 tydzień ciąży. Ja mam dziś 6t+1d czyli zaczęłam 7 tydzień ciąży, co nie zmiana faktu że jestem w 6 tygodniu ciąży 😉
Inaczej nie umiem wytłumaczyć
 
Cześć dziewczyny ☺ dziś jest pierwszy mój w miarę normalny dzień od 2 tygodni bez wymiotów ☺☺☺ wstałam rano, mogłam się normalnie ogarnąć do pracy, zjeść śniadanie z córeczką... Może mi już mijają te mdłości ☺☺☺☺😁 dzis 8+1 🙂
mam tak samo wiec pewnie 🥰
Obyśmy wszystkie dotrwały do grudnia ☺️
 
Już za dwie godziny wizyta u lekarza, wolałabym mieć to już za sobą. Wiem, że już na nic nie mam wpływu ale się boję, chciałabym zobaczyć zarodek tylko w ciąży wewnątrzmacicznej i oby te cysty się wchłaniały bo inaczej położy mnie do szpitala, tak lekarz zapowiadał tydzień temu. Trzymajcie kciuki🥺
 
Hej dziś ja panikuje. Moim jedynym objawem ciążowym poza brakiem okresu jest ból piersi, ale dziś przestały mnie boleć. Tzn. jeszcze wczoraj przy najmnieszym dotyku mnie bolało a dziś ból jakoś tak bardzo zmalał.
Muszę chyba wyluzować ale mam złe wspomniał z poprzedniej ciąży ☹️
 
Już za dwie godziny wizyta u lekarza, wolałabym mieć to już za sobą. Wiem, że już na nic nie mam wpływu ale się boję, chciałabym zobaczyć zarodek tylko w ciąży wewnątrzmacicznej i oby te cysty się wchłaniały bo inaczej położy mnie do szpitala, tak lekarz zapowiadał tydzień temu. Trzymajcie kciuki🥺
trzymamy kciuki i z pewnością będzie wszystko dobrze 💕
 
Już za dwie godziny wizyta u lekarza, wolałabym mieć to już za sobą. Wiem, że już na nic nie mam wpływu ale się boję, chciałabym zobaczyć zarodek tylko w ciąży wewnątrzmacicznej i oby te cysty się wchłaniały bo inaczej położy mnie do szpitala, tak lekarz zapowiadał tydzień temu. Trzymajcie kciuki🥺

Trzymamy 🥰🥰🥰
 
reklama
Do góry