reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziś ja panikuje. Moim jedynym objawem ciążowym poza brakiem okresu jest ból piersi, ale dziś przestały mnie boleć. Tzn. jeszcze wczoraj przy najmnieszym dotyku mnie bolało a dziś ból jakoś tak bardzo zmalał.
Muszę chyba wyluzować ale mam złe wspomniał z poprzedniej ciąży ☹️

Tez mam i tez się boje .... tym bardziej ze teraz weszłam w tydzień gdzie ost poroniłam ....
jest mega stres ... robię rzeczy inne żeby nie myśleć ... żeby dni szybciej leciały
 
reklama
Hej dziś ja panikuje. Moim jedynym objawem ciążowym poza brakiem okresu jest ból piersi, ale dziś przestały mnie boleć. Tzn. jeszcze wczoraj przy najmnieszym dotyku mnie bolało a dziś ból jakoś tak bardzo zmalał.
Muszę chyba wyluzować ale mam złe wspomniał z poprzedniej ciąży ☹️
u mnie tez przez kilka dni miałam mniejsze mdłości, dzis wróciły 😳 gadałam z koleżanka wymiotuje do 30 tyg dalej i tez mówi, ze nie miała ciagle objawów, tylko co 2-3dn
 
Dziękuję dziewczyny, muszę wyluzować, a dni lecą mi tak wolno... Wizytę mam za dwa tygodnie, chyba oszaleje. Gdyby nie 3 mają wypadający w poniedziałek miałam bym wizytę już za tydzień a tak muszę czekać i czekać.
O ciąży wiem od 15 dni a czuję się jakby to była wieczność
 
u mnie tez przez kilka dni miałam mniejsze mdłości, dzis wróciły 😳 gadałam z koleżanka wymiotuje do 30 tyg dalej i tez mówi, ze nie miała ciagle objawów, tylko co 2-3dn
U mnie tak samo, dwa dni tak jakby mniejsze mdłości albo w ogóle, oczywiście zaczęłam się martwić ale nie czuje się jakoś wyjątkowo dobrze, więc bez zmian. Oby do przodu ✊✊✊
 
W tej ciąży nie wymiotuje ale ciągle mi nie dobrze. Na myśl o jedzeniu w buzi mi rośnie :( od momentu przebudzenia z przerwami w ciągu dnia do pójścia spać. Budzę się o 4 rano i nie mogę spać, później jestem nieprzytomna. Wzięłam zwolnienie z "innego powodu" na ten tydzień bo bałabym się wsiąść do metra.
 
Hej, ja trochę nie wchodziłam na forum, bo też mnie dopadły potworne mdłości, czuję się jak na bezustannym kacu. Nawet jak myślę o patrzeniu w tv albo w komputer to mnie mdli;)
Chwilę po zjedzeniu odrobinę odżywam i wtedy robię niezbędne rzeczy, a potem wracam do pozycji leżącej... Tak jak przewidywałam, nie mogę się przełamać, żeby zwymiotować, choć sądzę, że by mi to pomogło. Współczuję wszystkim z silnymi objawami i trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu
 
Też korzystam z tej aplikacji do zapowiadano miesiączek ( Teraz już tryb ciąża)😉 zapis 5t 1d znaczy że od ostatniej miesiączki minęło tyle czasu. Ogólnej wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki bo ten fakt ciężko przeoczyć 😉 owulacja wiadomo może się przesunąć. Więc wiek twojej ciąży to 5 tygodni i jeden dzień. Ginekolodzy też tak liczą wiek ciąży od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Co więcej zaczęłaś już 6 tydzień ciąży. Ja mam dziś 6t+1d czyli zaczęłam 7 tydzień ciąży, co nie zmiana faktu że jestem w 6 tygodniu ciąży 😉
Inaczej nie umiem wytłumaczyć
Haha ciężki temat ale dobrze wytłumaczone 🥰 dziękuję ❤️
 
reklama
Hej dziś ja panikuje. Moim jedynym objawem ciążowym poza brakiem okresu jest ból piersi, ale dziś przestały mnie boleć. Tzn. jeszcze wczoraj przy najmnieszym dotyku mnie bolało a dziś ból jakoś tak bardzo zmalał.
Muszę chyba wyluzować ale mam złe wspomniał z poprzedniej ciąży ☹️
Tez tak miałam kilka dni temu a teraz mam cycki jak dwie bomby - bolą przy leżeniu chodzeniu 🤣 o staniku można zapomnieć 😳
 
Do góry