reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewuchy! Wkroczyłam w 7 tydzień - wizyta w czwartek i nam nadzieje ze zobaczę serducho ❤️
Od kilku dni poranne mdłości ale tylko przy luteinie podjęzykowej, No i jak otwieram lodówkę - za dużo zapachów. Ale bardziej meczy mnie ciągniecie jajników i wieczorne mdłości :/ Chociaż każdy się dziwi ze tak szybko mam jakiekolwiek obiawy to wg mnie normalne, skoro HCG rośnie to i objawy się pojawiają, czy wy tez słyszycie ze „za szybko na objawy?” 🤣
Moim zdaniem to normalne na początku ciąży xD aż dziwi mnie ze w ogóle ktoś mówi ze to za wcześnie ;) przeważnie w drugim trymestrze dolegliwości ustają (przynajmniej w teorii) ;)wiec aż mnie zastanawia kiedy ich zdaniem byłby ten czas?;p
 
Cześć dziewczynyny 😁 ostatnio zauważyłam że mi oko lata...podobno kiedyś ktoś mówił że to brak magnezu , co myślicie?
Tak, tez tak czasem miałam☺ biorę magnez i jest ok ☺ ja jak zapytałam lekarza czy w ciąży mogę brać magnez ( puls mi czasem skacze i dlatego biorę) to powiedział że przynajmniej 3 dziennie bo 1 to nic nie da... Także teraz tak biorę ☺
 
Hey dziewczyny :) błagam przetłumaczcie mi na chłopski rozum bo nie mam pojęcia z tymi tygodniami ciąży ...
Jak miałam ostatni okres 21.03.2021r i pokazuje mi na aplikacji że jestem w ciąży w 5tygodniu i 1 dzień . To znaczy że jestem już w ciąży 1 miesiąc 1 tydzień i 1 dzień ? 🤪 czy jeszcze inaczej 😂 może to głupie ale na prawdę nie mam pojęcia xd na jakimś internetowym kalkulatorze wbiłam datę ostatniej miesiączki i mi pokazało że 2 tydzień jestem w ciąży więc już całkiem nie ogarniam tematu :p i błagam nie skrzyczcie mnie za to 🤪 po prostu chciałabym wiedzieć a dziś dopiero będę się umawiać na kolejną wizytę na za 1,5 tygodnia bo tak mi kazano :)
Ciąże liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, czyli jak zajdziesz w ciąże, to bylas już w ciąży od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, to co pokazuje, ze jesteś w drugim tygodniu ciąży, to, ze jesteś dwa tygodnie po zapłodnieniu :)
 
Moim zdaniem to normalne na początku ciąży xD aż dziwi mnie ze w ogóle ktoś mówi ze to za wcześnie ;) przeważnie w drugim trymestrze dolegliwości ustają (przynajmniej w teorii) ;)wiec aż mnie zastanawia kiedy ich zdaniem byłby ten czas?;p
Najczęściej słyszę to od osób które w ciąży były laaaata temu albo wcale 😅
 
Od kilku dni mam jakieś zmiany w jamie ustnej i podejrzewam ze to od luteiny podjezykoewej - czy któraś z Was tez przyjmuje pod język?
 
Dzieeeń dooobry :D dziś znów czuje się tragiczne, o 6 obudziły mnie mdłości, po godzinę zasnelam jeszcze, zmęczenie chyba weszło pełną parą, zobaczymy jak będzie jutro ale spać mi się chce tragicznie...
 
reklama
Do góry