reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja poroniłam w lipcu 2020 roku, w 12 tygodniu ciąży. Teraz będąc w ciąży też się boję że to się powtórzy, ale z drugiej strony pierwszą ciążę miałam super więc tak sobie myślę że skoro pierwsza ciąża super, druga poronienie to teraz też czas na sukces
Życzę żeby wszystko było ok :) ja dzisiaj czekam kolejny wynik beta hcg.
 
reklama
Hej Dziewczyny, wyszedł mi dzisiaj pozytywny test ciazowy, więc witam sie z Wami :)
Przy okazji mam szybkie pytanie - czy która z Was brała dostinex podczas starań? Kiedy lekarz zalecał Wam go odstawić? Odrazu jak wyjdzie pozytywny test?
Witaj ja brałam norprolac. Od razu jak zobaczyłam dwie kreski odstawiłam . Tak zrobiłam z pierwsza ciąża donoszona. Druga poroniłam i wtedy nie wiem czemu brałam po pol. Lekarz mówił że prolaktyny w ciąży się nie zbija bo ona ma naturalnie rosnąć bo podtrzymuje ciążę :)
 
Hej Dziewczyny, wyszedł mi dzisiaj pozytywny test ciazowy, więc witam sie z Wami :)
Przy okazji mam szybkie pytanie - czy która z Was brała dostinex podczas starań? Kiedy lekarz zalecał Wam go odstawić? Odrazu jak wyjdzie pozytywny test?
Ja brałam bromergon, też na obniżenie prolaktyny. Lekarz mówił, że jak zobaczę dwie kreski to mam odstawić i tak zrobiłam :)
 
Mam nadzieję że to infekcja. Czy i Ciebie też była to bardziej woda niż śluz?
Wiesz co, czuje cały czas mokro..a wydzieliny nie mam dużo. Plamienie to na wkładce trochę i jak się podetre. W środę było sporo różowej wydzieliny..wczoraj prawie wcale a dziś rano krew na papierze a teraz znowu nic
 
Wiesz co, czuje cały czas mokro..a wydzieliny nie mam dużo. Plamienie to na wkładce trochę i jak się podetre. W środę było sporo różowej wydzieliny..wczoraj prawie wcale a dziś rano krew na papierze a teraz znowu nic
Stresuje się bo jadę dziś ponad 500km do rodziny na weekend🤔😳
 
Hej! Mam pytanie dotyczące zwolnienia z pracy. Czy jeśli lekarz wystawił mi zwolnienie z oznaczeniem B czyli ciąża to czy dodatkowo muszę dostarczyć do pracodawcy zaświadczenie o ciąży żeby wszystko się zgadzało? Umowę mam na stałe, to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak to powinno się odbywać. Póki co dostałam zwolnienie na dwa tyg i dostałam już info o wypłaceniu chorobowego za ten czas ale jest to pomniejszona kwota i się zastanawiam...? Napisałam do księgowej ale czekam na odpowiedź.
 
reklama
Hej! Mam pytanie dotyczące zwolnienia z pracy. Czy jeśli lekarz wystawił mi zwolnienie z oznaczeniem B czyli ciąża to czy dodatkowo muszę dostarczyć do pracodawcy zaświadczenie o ciąży żeby wszystko się zgadzało? Umowę mam na stałe, to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak to powinno się odbywać. Póki co dostałam zwolnienie na dwa tyg i dostałam już info o wypłaceniu chorobowego za ten czas ale jest to pomniejszona kwota i się zastanawiam...? Napisałam do księgowej ale czekam na odpowiedź.
Nie trzeba nic zgłaszać
Pomniejszona? l4ciazowe jest płatne 100%
 
Do góry