reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć kobietki Sory ze tak późno ale dzień miałam zabiegany 🙈🤗🤗
Czuje się dziś fatalnie , u mnie tez wymioty lecą może z 4 razy dziś .... do tego cały czas mnie mdli po wszystkim ciężko żeby mi coś spasowało z jedzenia 😉 a tak po za tym to fajnie ze wizyty się udały to najważniejsze 🥰❤️
Miłej nocy i oby do końca tyg 🙈 najchętniej to bym to przespała 😅😂
 
reklama
Tez miałam okres ostatni 15.03 :) a owu miałam potwierdzoną monitoringiem i testem 30/31.03. Pierwszy test blady tak ze nawet nie zauważyłam wyszedl 10.04 a taki, ze ewidentnie było widać 12.04 :) to mamy taki sam termin porodu? Z usg wychodzi u mnie 18.12
Ja jeszcze nie znam terminu bo nawet zarodka nie mam, więc nie wiem czy coś z tego będzie ale mam nadzieję 🙂. Po wielkości pęcherzyka 9,1mm lekarz stwierdził wczoraj 4tydzien i 6dzien, beta też z wczoraj 8685. Mi przez cały miesiąc testy owulacyjne wychodziły negatywne, w 25dc (9kwietnia) lekarz stwierdził w jajniku dwa pęcherzyki po 18mm więc myślałam, że jakimś cudem owulacja wybitnie się przesunęła więc zrobiłam test owu - pozytyw i zrobiłam z ciekawości od razu test ciążowy i też gruby pozytyw. Cykle zazwyczaj mam 32dniowe. Teraz te dwa pęcherzyki są dużymi torbielami. Czekam do poniedzialku na kolejne usg, chciałabym mieć już pewność, że mam tylko ciążę wewnątrzmaciczną i wtedy się w pełni uspokóję😃. Lekarz nie chciał mnie straszyć, ale poinformował mnie, że może się tak zdarzyć jak dodatkowa pozamaciczna, przez te dziwne torbiele.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny, ja dziś się obudziłam i myślę sobie mdłości nie ma. Ale jak wstałam... Wróciły z podwójną siłą, miałam problem, żeby przygotować się do pracy. Męczy mnie nawet zapach mojego szamponu. No ale nic, trzeba ruszać do pracy i modlić się, żeby nie doszły do tego wymioty.
Miłego dnia!
 
Cześć dziewczyny, ja dziś się obudziłam i myślę sobie mdłości nie ma. Ale jak wstałam... Wróciły z podwójną siłą, miałam problem, żeby przygotować się do pracy. Męczy mnie nawet zapach mojego szamponu. No ale nic, trzeba ruszać do pracy i modlić się, żeby nie doszły do tego wymioty.
Miłego dnia!
Cześć ja miałam wczoraj wieczorem takie mdłości że siedziałam i płakałam. W nocy też miałam mdłości. Teraz leżę i boję się podnieść co to dzisiaj będzie. Już mnie muli.
 
Dzień dobry u mnie lekkie słoneczko a miało padać wiec super pewnie w ciągu dnia się rozleje 😂 Gratuluje udanych wizyt ❤️❤️ ✊🏻✊🏻 Za te niewyjaśnione jeszcze 😊 i sama proszę o pozytywna energię bo dziś ja mam 1 wizytę 😁 i każda aplikacja pokazuje mi inna datę porodu i inny dzień ciąży 😁 Objawów dalej brak poza lekka sennością totalnym leniem ale taki na maksa i czasem pobolewajacymi piersiam. Ja mam 33 lata jeszcze no bo ja z grudnia 10 jestem i wtedy mi stukną 34 lata 😁 nie wiek ile ważę bo się nie ważę 😂 ale będzie koło 60 wzrost krasnala 161 cm ..🙄 w poprzedniej ciąży przystałam 9 kg ale zaczynałam od 57 teraz nawet nie chce myśleć.. Mam lekki brzuszek i boczki bo byłam w trakcie super figury do lata no i się udało będzie super 🤣 mam już córcię 6 lat skończone wiec będzie prawie 7 lat różnicy no dużo ale trudno i jestem po porodzie cc- wiec teraz tez pewnie taki będzie .
 
Ja dzisiaj urlop na zadanie, o 4 wyspana, a potem w ciągu dnia bym spała non stop... Ale lekarz wczoraj powiedział, ze uczucie senności w ciągu dnia to są naprawdę dobre objawy i z tego, to należy się cieszyć [emoji846]
Mam tak samo, budzę się około 5 mega wyspana, że mogłabym góry przenosić, mijają dwie, trzy godziny i robię się tak senna że mam problem własny tyłek przenieść z kanapy do łóżka [emoji23]
 
reklama
Do góry