reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Człowiek chce wymiotować a nie ma czym 🤦🏻‍♀️ u mnie tylko sporadycznie .... 3 razy w ciągu dnia to chyba nie najgorzej 😉
Miłego dnia laseczki 🥰
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem co robić... Od 4 nad ranem rzygam jak kot. Sama żółcią. Już jestem tym wykończona. Muszę zjeść tabletki a boję się coś zjeść bo zwymiotuje i jedzenie i tabletki. Pomocy! 😭
 
Ps. Kiedyś ciąże były inne tez moja mama nie wymiotowała w 9 ciążach 🙈🙈
Nie wiem czy to zależy od branych tabletek które te symptomy wzmacniają
 
Dziewczyny, nie wiem co robić... Od 4 nad ranem rzygam jak kot. Sama żółcią. Już jestem tym wykończona. Muszę zjeść tabletki a boję się coś zjeść bo zwymiotuje i jedzenie i tabletki. Pomocy! 😭
Ja tak samo dziś w dodatku zwymiotowalam tabletkę która zażywam na niedoczynność tarczycy :( nic już nie pomaga próbowałam nawet tych tabletek z rossmanna i nic :(
 
Cześć dziewczyny 🙂 coraz więcej osób męczą mdłości... Ja dziś pierwszy dzień od tygodnia że czuje się ciut lepiej, bez wymiotów rano, ze zjedzonym normalnie śniadaniem... Mdli mnie cały czas ale jest lepiej ☺
 
Ja miałam stosunek w prima aprilis i wtedy miałam niby mieć owulację a testy pozytywne były już 9kwietnia, poprzedni okres 15marca. Wszyscy na forum mowili, że niemożliwe, że wtedy miałam owulację bo za wcześnie wychodzilby pozytywny test. A okazało się, że ciążę mam młodsza niż pokazywały aplikacje, a beta jest wybitnie wysoka, aż za wysoka dlatego od razu testy byly pozytywne. Jest stwierdzona ciąża wewnątrzmaciczna bez zarodka i ciałka żółtego (beta 8685) i jednocześnie może wystąpić pozamaciczna co tłumaczyłoby tak wysoką betę i muszę to monitorować. Ale może wszystko będzie dobrze, więc się staram negatywnie nie nakręcać, chociaż to trudne bo już raz poronilam. Będzie co ma być, na nic wpływu nie mam. Każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna, nie możemy trzymać się sztywno tych ram, norm bo nie kazdy przypadek jest taki sam🙂.
Postaraj się nie zamartwiać, odpocznij po szpitalu. Będę trzymać kciuki, żeby wszystko u Ciebie było w porządku 💜
Jak jesteś z Krakowa idź na usg do Ultramedica. Byłam u Zarawskiego. Mają super sprzęt. Moja gin nie widziała nic, puste jajo A dzień później u nich zarodek i serduszko. Lepiej zapłacić niż się denerwować.
 
Co tam 7 lat różnicy kochana.. pomiędzy mną a moim najmłodszym bratem (najmłodszym z rodzeństwa, ja się urodziłam ostatnia) jest 8 lat różnicy a najstarszym bratem 17... haha i dogadywaliśmy się świetnie bo oni byli starsi i mądrzejsi niż ja 😅😂
Moje dzieci jak wszystko pójdzie dobrze tez będą miały prawie 7 letnia różnicę. Za to ja z rodzeństwem mam zabawnie, między mną a najstarszą 8 lat, a między mna a najmłodsza 13 😀stad między najstarsza a najmłodsza 21 😁po drodze jeszcze była średnia, 1,5 roku starsza ode mnie 🤣 najmłodsza dała energię wszystkim, a teraz po śmierci rodziców jest dla nas wszystkim, tym bardziej, ze jeszcze nieletnia, za to silniejsza psychicznie od nas 😍 cud dziewczyna im się na koniec urodziła 😍
 
reklama
Moje dzieci jak wszystko pójdzie dobrze tez będą miały prawie 7 letnia różnicę. Za to ja z rodzeństwem mam zabawnie, między mną a najstarszą 8 lat, a między mna a najmłodsza 13 😀stad między najstarsza a najmłodsza 21 😁po drodze jeszcze była średnia, 1,5 roku starsza ode mnie 🤣 najmłodsza dała energię wszystkim, a teraz po śmierci rodziców jest dla nas wszystkim, tym bardziej, ze jeszcze nieletnia, za to silniejsza psychicznie od nas 😍 cud dziewczyna im się na koniec urodziła 😍
między mną a moja najmłodsza siostra jest 20 lat różnicy 😉 i z nią dogaduje się najlepiej z rodzeństwa 😅😅😅
 
Do góry