reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dzień dobry u mnie lekkie słoneczko a miało padać wiec super pewnie w ciągu dnia się rozleje 😂 Gratuluje udanych wizyt ❤️❤️ ✊🏻✊🏻 Za te niewyjaśnione jeszcze 😊 i sama proszę o pozytywna energię bo dziś ja mam 1 wizytę 😁 i każda aplikacja pokazuje mi inna datę porodu i inny dzień ciąży 😁 Objawów dalej brak poza lekka sennością totalnym leniem ale taki na maksa i czasem pobolewajacymi piersiam. Ja mam 33 lata jeszcze no bo ja z grudnia 10 jestem i wtedy mi stukną 34 lata 😁 nie wiek ile ważę bo się nie ważę 😂 ale będzie koło 60 wzrost krasnala 161 cm ..🙄 w poprzedniej ciąży przystałam 9 kg ale zaczynałam od 57 teraz nawet nie chce myśleć.. Mam lekki brzuszek i boczki bo byłam w trakcie super figury do lata no i się udało będzie super 🤣 mam już córcię 6 lat skończone wiec będzie prawie 7 lat różnicy no dużo ale trudno i jestem po porodzie cc- wiec teraz tez pewnie taki będzie .
Co tam 7 lat różnicy kochana.. pomiędzy mną a moim najmłodszym bratem (najmłodszym z rodzeństwa, ja się urodziłam ostatnia) jest 8 lat różnicy a najstarszym bratem 17... haha i dogadywaliśmy się świetnie bo oni byli starsi i mądrzejsi niż ja 😅😂
 
reklama
a ja mam dziwny objaw hehe niesamowicie pachna mi perfumy no jeszcze lepiej niz kiedykowiek. W poprzednich ciazach musialam odstawic perfumowanie, bo tak mi smierdzialo .... a tu taka niespodzianka :p
U mnie odwrotnie, w niedzielę byliśmy z mężem na spacerze, musieliśmy iść z dala od ludzi, bo czułam perfumy wszystkich osób z okolicy i od razu odruch wymiotny [emoji28] mąż ma zakaz używania perfum [emoji28]
 
Co tam 7 lat różnicy kochana.. pomiędzy mną a moim najmłodszym bratem (najmłodszym z rodzeństwa, ja się urodziłam ostatnia) jest 8 lat różnicy a najstarszym bratem 17... haha i dogadywaliśmy się świetnie bo oni byli starsi i mądrzejsi niż ja 😅😂
U nas między najstarszym a najmłodszym z rodzeństwa jest 19 lat ☺️
 
U mnie odwrotnie, w niedzielę byliśmy z mężem na spacerze, musieliśmy iść z dala od ludzi, bo czułam perfumy wszystkich osób z okolicy i od razu odruch wymiotny [emoji28] mąż ma zakaz używania perfum [emoji28]
no ja to rozumiem, tak wlasnie mialam w poprzednich ciazach. maz musial nawet zmienic antyperspirant 🤣
 
Czytam Was i zastanawiam się czy też będę mieć takie nieznośne mdłości i pawie... moja mama mówiła, że w żadnej z ciąż nie miała, mnie póki co jest ciągle mega niedobrze z głodu (zwłaszcza rano i ciężko się zmusić do śniadania), ale jak coś w siebie wcisnę, to przechodzi. Choć wczoraj np. zjadłam obiad i po zjedzeniu go zapach tego dania z garnka zaczął mnie obrzydzać 😒 ale nie wymiotowałam i mam straaaaszny lęk przed wymiotowaniem, więc pewnie będę wolała się męczyć i to powstrzymywać niż po prostu się spawiować raz a dobrze :D
 
Co tam 7 lat różnicy kochana.. pomiędzy mną a moim najmłodszym bratem (najmłodszym z rodzeństwa, ja się urodziłam ostatnia) jest 8 lat różnicy a najstarszym bratem 17... haha i dogadywaliśmy się świetnie bo oni byli starsi i mądrzejsi niż ja 😅😂
A między mną a bratem jest 10 lat, a między mną a siostrą 23 lata 🤣
 
reklama
Białe mocne upławy są typowe dla ciąży. Mdłości nie mam, ale mam wilcze napady głodu, ręce się trzęsą i mam wrażenie że jak czegoś nie zjem to upadnę.🤣 Coś czuję że utyję...
 
Do góry