reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dokładnie każda ciąża i organizm inny. Ja ostatni okres miałam 19 lutego 😁. A owu to cholera wie kiedy bo pozytywny test byl dopiero 28 marca . I jak.bylam u lekarza 14 kwietnia to tylko pęcherzyki byl i powiedziała że może to być 5 tydzień. I bądź tu mądry
loo matko to faktycznie mocno się tu coś poprzesuwalo, bo teoretycznie to chyba 9 tydzień powinien być, a nie 5. A cykle jakieś inne pani ma niż standardowe?
 
reklama
O ja laski..wy tu że dużo wazycie a ja z 85 zaczynam. Co prawda dopiero po 4 latach udało mi się zwalczyć posterydowe 30 kg o nim udało się ;) chciałam być szczuplejsza w ciąży ale i tak się cieszę że "pyklo". Jutro mam lekarza o zastanawiam się czy należy lekarza zapytać (o ile wszystko dobrze wyjdzie na USG) czy poprowadzi ciążę? Będę u niego czwarty raz dopiero bo miał najlepsze recenzję co do leczenia niepłodności i dokonał cudu bo zaszłam od samych wizyt ;p to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy dla niego to oczywiste skoro umawiam się na kolejne wizyty?
 
O ja laski..wy tu że dużo wazycie a ja z 85 zaczynam. Co prawda dopiero po 4 latach udało mi się zwalczyć posterydowe 30 kg o nim udało się ;) chciałam być szczuplejsza w ciąży ale i tak się cieszę że "pyklo". Jutro mam lekarza o zastanawiam się czy należy lekarza zapytać (o ile wszystko dobrze wyjdzie na USG) czy poprowadzi ciążę? Będę u niego czwarty raz dopiero bo miał najlepsze recenzję co do leczenia niepłodności i dokonał cudu bo zaszłam od samych wizyt ;p to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy dla niego to oczywiste skoro umawiam się na kolejne wizyty?
Hmmm. Wydaje mi się że nie musisz pytać 🤔
 
reklama
Do góry