reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny ;)
U mnie dziś według aplikacji 6+1, dzisiaj kompletnie na nic nie mam siły.. wstałam o 8 rano a o 9 kolejna drzemka bo nie dałam rady. Oprócz okropnego bólu piersi i senności zero objawow.
Jestem ciekawa bo wiele osób tak pisze, że bez mdłości, mało objawów to chłopak... czy u kogoś to się sprawdziło czy nie ma na to reguły? ;)
Nie wiem czy to się sprawdza no Ale u mnie tak bylo
 
reklama
A i jak.bylam w ciazy z córką to ciągnęło mnie do słodkiego A jak z synkiem to całą ciąża mogłam jeść kanapki z szynką ketchupem i ogórki kiszone 😁😁😁😁😁
 
U mnie życie decyduje... Miałam zupelnie inne plany... W grudniu straciłam pierwsza ciąże, dlatego o drugiej nie chciałam nawet mówić w pracy, przynajmniej nie do końca pierwszego trymestru. Jednak w zeszłym tygodniu zwymiotowałam w pracy 3 razy w ciągu godziny i juz nie dało się tego ukryć... Chciałam normalnie pracować jeszcze kilka miesięcy, ale nie dam rady. Mam coraz większe mdlosci, już praktycznie nic nie jem... Chyba od przyszłego tygodnia będzie L4 (w tym tygodniu mam urlop). Najgorsze jest to, że z Internetu dowiedziałam się, że już szukają kogoś na moje miejsce. Jeśli mi się nie uda i tym razem to już nie mam do czego wracać... Najgorsze jest to, że nikt ze mną nawet o tym nie porozmawiał... Mój mąż mówi, że w tej sytuacji to L4 jest najlepszym wyjściem. Dzisiaj mam wizytę, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
 
Hej dziewczyny ;)
U mnie dziś według aplikacji 6+1, dzisiaj kompletnie na nic nie mam siły.. wstałam o 8 rano a o 9 kolejna drzemka bo nie dałam rady. Oprócz okropnego bólu piersi i senności zero objawow.
Jestem ciekawa bo wiele osób tak pisze, że bez mdłości, mało objawów to chłopak... czy u kogoś to się sprawdziło czy nie ma na to reguły? ;)
ja przy drugim synu mialam mega mdlosci do konca 1 trymestru, fatalne sampoczucie, cera okropna i synek! Przy pierwszym wszystko na odwrot takze nie bardzo wierze w te objawy wskazujace na plec...
 
U mnie życie decyduje... Miałam zupelnie inne plany... W grudniu straciłam pierwsza ciąże, dlatego o drugiej nie chciałam nawet mówić w pracy, przynajmniej nie do końca pierwszego trymestru. Jednak w zeszłym tygodniu zwymiotowałam w pracy 3 razy w ciągu godziny i juz nie dało się tego ukryć... Chciałam normalnie pracować jeszcze kilka miesięcy, ale nie dam rady. Mam coraz większe mdlosci, już praktycznie nic nie jem... Chyba od przyszłego tygodnia będzie L4 (w tym tygodniu mam urlop). Najgorsze jest to, że z Internetu dowiedziałam się, że już szukają kogoś na moje miejsce. Jeśli mi się nie uda i tym razem to już nie mam do czego wracać... Najgorsze jest to, że nikt ze mną nawet o tym nie porozmawiał... Mój mąż mówi, że w tej sytuacji to L4 jest najlepszym wyjściem. Dzisiaj mam wizytę, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
Kochana trzymam kciuki!. Praca to tylko praca, najwazniejsze jest cudo, ktore sie w Tobie rozwija :) Bedzie wszystko dobrze!
 
@Ewelina @ to super wiadomość ze mąż chce porozmawiać życzę powodzenia z całego serduch ❤️
Ja za prentalne i papa 6 lat temu płaciłam 330 zł
Co do l4 to planuje ale narazie czuje się dobrze wiec jeszcze nie wiem kiedy 🙂 w pracy nie wiedza wiec niech tak narazie zostanie.
Co do objawów w ciąży z córka miałam mdłości okropne ale bez wymiotów do 13 tc i śmierdziało mi wszystko okropnie w sumie wchodziło mi długo tylko kakao i bułka z żółtym serem po 13 tc jadłam już wszystko i ciągło mnie bardzo do słodkiego - nie wiem czy to reguła my już w 13 tc poznaliśmy wstępnie płeć liczę ze i tym razem się uda tez tak wcześnie 😁
 
U mnie w pracy tez nie wiedza jeszcze, powiem w takim bezpiecznym momencie, na razie za wczesnie na L4, u mnie i tak praca z domu cały czas, wiec tyle dobrego :) Jednak nie umiem sobie poradzić z brakiem energii... Zasypiam przed komputerem 😅 tez tak macie? A kawy nie można :(
 
reklama
Wróciłam od lekarza, do końca normalnie nie jest. Wg pomiaru 4+6, pęcherzyk jest w macicy, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Za to mam dwie wielkie torbiele, jedna ma wyrzuty krwi, a druga może być pozamaciczną co muszę kontrolować. W razie plamień i silniejszego bólu jajnika mam jechać do szpitala, za tydzień kolejna kontrola, jeśli cysty będą się powiększały położy mnie do szpitala.
 

Załączniki

  • 20210419_125755.jpg
    20210419_125755.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 83
  • 20210419_130152.jpg
    20210419_130152.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 78
  • 20210419_125643.jpg
    20210419_125643.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 69
Do góry