reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
U mnie w pracy tez nie wiedza jeszcze, powiem w takim bezpiecznym momencie, na razie za wczesnie na L4, u mnie i tak praca z domu cały czas, wiec tyle dobrego :) Jednak nie umiem sobie poradzić z brakiem energii... Zasypiam przed komputerem 😅 tez tak macie? A kawy nie można :(
Ja tez w ciągu dnia non stop zasypiam, za to budzę się około 5 rano i tak leżę nie mogąc z powrotem zasnąć.
Piję jedną słabą kawę (taką akurat lubię) dziennie, czytałam, że można chyba do 300mg dziennie
 
Wróciłam od lekarza, do końca normalnie nie jest. Wg pomiaru 4+6, pęcherzyk jest w macicy, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Za to mam dwie wielkie torbiele, jedna ma wyrzuty krwi, a druga może być pozamaciczną co muszę kontrolować. W razie plamień i silniejszego bólu jajnika mam jechać do szpitala, za tydzień kolejna kontrola, jeśli cysty będą się powiększały położy mnie do szpitala.
Dawaj znać jak się będzie rozwijała sytuacja!
 
Wróciłam od lekarza, do końca normalnie nie jest. Wg pomiaru 4+6, pęcherzyk jest w macicy, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Za to mam dwie wielkie torbiele, jedna ma wyrzuty krwi, a druga może być pozamaciczną co muszę kontrolować. W razie plamień i silniejszego bólu jajnika mam jechać do szpitala, za tydzień kolejna kontrola, jeśli cysty będą się powiększały położy mnie do szpitala.

Co to znaczy że jedna z cyst ma wyrzuty krwi?
 
Przyszły wyniki z krwi, beta super urosła 2160, przyrost o 99%, progesteron spadł mimo, ze przyjmuje luteinę do 46, za to tsh masakra, mam już 6,60! :( czekam na wizytę, mam nadzieję, ze nie odbije się to na dziecku. Za to przy takiej becie powinno być dziś widać już ładnie na usg.
 
ja przy drugim synu mialam mega mdlosci do konca 1 trymestru, fatalne sampoczucie, cera okropna i synek! Przy pierwszym wszystko na odwrot takze nie bardzo wierze w te objawy wskazujace na plec...
U mnie w pracy tez nie wiedza jeszcze, powiem w takim bezpiecznym momencie, na razie za wczesnie na L4, u mnie i tak praca z domu cały czas, wiec tyle dobrego :) Jednak nie umiem sobie poradzić z brakiem energii... Zasypiam przed komputerem 😅 tez tak macie? A kawy nie można :(
Można pici kawę 😊
 
Co to znaczy że jedna z cyst ma wyrzuty krwi?
To znaczy, że zaczyna krwawić.
@Magda_krk 4+6 to jeszcze wczesna ciąża na następnym usg napewno będzie już widać zarodek. Czy przy dwóch chatach masz leżeć ? One się same wchłoną czy zostaną do porodu ?
ja narazie odstawiłam kawę ale zamierzam wrócić za kilka tygodni do jednej słabej z mlekiem 😉
@gusia1 super daj znać po wizycie
Brakiem zarodka się nie przejmuje, bo wiem, że to normalne, bardziej martwi mnie ten bolący jajnik. Mam nadzieję, że torbiele się wchłoną, że nie okaże się pozamaciczna przy okazji wewnątrzmacicznej. Za tydzień w poniedziałek kolejna kontrola i ponownie zmierzy cysty i na tej podstawie zadycyduje co dalej. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze 🙂
 
Ja tez w ciągu dnia non stop zasypiam, za to budzę się około 5 rano i tak leżę nie mogąc z powrotem zasnąć.
Piję jedną słabą kawę (taką akurat lubię) dziennie, czytałam, że można chyba do 300mg dziennie
No ja mam rano tak samo, w sobotę 4:27 i ja już wyspana... Filiżankę kawy pije, ale to i tak nic nie daje, oczy same się zamykają, a raczej wątpię, ze jakiś lekarz da L4 na spadek energii 😅
Co do badań, dzisiaj zrobiłam podstawowe i u mnie TSH 2,140, bałam się, ze będzie gorzej, ale jutro już wizyta, wiec zapytam czy jest ok czy jakoś trzeba obniżać.
 
reklama
Wróciłam od lekarza, do końca normalnie nie jest. Wg pomiaru 4+6, pęcherzyk jest w macicy, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Za to mam dwie wielkie torbiele, jedna ma wyrzuty krwi, a druga może być pozamaciczną co muszę kontrolować. W razie plamień i silniejszego bólu jajnika mam jechać do szpitala, za tydzień kolejna kontrola, jeśli cysty będą się powiększały położy mnie do szpitala.
Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy! Trzymam kciuki 😘 a wcześniej też miałaś problemy z torbielami?
 
Do góry