reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witajcie :) Wam też brakuje słońca? Jak nie miałam dzieci, to uwielbiałam taką pogodę, chowałam się pod koc z kubkiem gorącej herbaty i czytałam książkę (a jestem molem książkowym), ale teraz trochę mnie to dobija. Tym bardziej, że liczyłam na piękną, słoneczną wiosnę i że przez to córka może w końcu przestanie tak dużo chorować, a tu pewnie znowu pochodzi do przedszkola ze trzy dni, a potem dwa tygodnie w domu. A tak przy okazji. Trochę martwi mnie brak objawów. W pierwszej ciąży wymiotowałam tak, że jak w końcu trafiłam do szpitala, to pani ordynator woziła mnie na wózku, bo byłam tak słaba, że nie mogłam chodzić. W drugiej wymiotowałam mniej (np. 10 razy dziennie, a nie cały czas 😂), ale za to całe 9 miesięcy i do tego ogólnie samopoczucie miałam fatalne. A teraz nic. Gdyby nie przypadek, nawet nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Wiem, że każda ciąża jest inna, ale z tyłu głowy mam jakiś niepokój...
 
reklama
Hey dziewczyny :) dzisiaj mam drugą wizytę 5+5 ( ostatnia była 4+1 tak wcześnie bo potrzebowałam leki, mimo to lekarz zbadał, ja kompletnie nic nie widziałam, a lekarz zaznaczył coś na zdjęciach długopisem i powiedział tylko, ze wyglada jakby coś zaczynało się tworzyć 😏) liczę po cichu, że dzisiaj może już będzie ♥️. Pamietam, ze więcej dziewczyn ma dzisiaj wizyty ? W którym tygodniu jesteście ?
Ja dzisiaj mam🙂 pierwsze usg, jestem 5tc+1, liczę na to, że coś już zobaczę, chociaż to czy ciąża jest ulokowana w dobrym miejscu, w 4+3 beta wynosiła 1226. Trochę się boję, bo w lutym poronilam w 5tc.
 
Dzień dobry w nowym tygodniu 🙂 Witam się bardzo deszczowo i nie zapowiada się na zmianę pogody🥴
U mnie dalej brak jakiś mega objawów piersi pobolewają ale idzie wytrzymać 🙃 Czy ktoś dziś ma wizytę ? ✊✊
Ja dziś mam wizytę na 16 :) trochę się stresuje, bo jakby objawy osłabły :( dziś robiłam znowu betę i tsh czekam z niecierpliwością na wyniki i na wizytę też.
 
Ja dzisiaj mam🙂 pierwsze usg, jestem 5tc+1, liczę na to, że coś już zobaczę, chociaż to czy ciąża jest ulokowana w dobrym miejscu, w 4+3 beta wynosiła 1226. Trochę się boję, bo w lutym poronilam w 5tc.
Ja w listopadzie w 9 tc i tym razem też się bardzo stresuje . Ale musi być dobrze 🙂 trzymamy kciuki i czekamy na wieści 🙂
 
Ja dzisiaj mam🙂 pierwsze usg, jestem 5tc+1, liczę na to, że coś już zobaczę, chociaż to czy ciąża jest ulokowana w dobrym miejscu, w 4+3 beta wynosiła 1226. Trochę się boję, bo w lutym poronilam w 5tc.
Ja 4+1 miałam betę 377 🙈 w październiku przechodziłam biochemiczna, ale wtedy najwyższa beta była 21... wiec teraz staram się myśleć bardziej pozytywnie, ale wszystkie wiemy, ze ciężko 😅
 
Właśnie ja też bym chciała się chociaż dowiedzieć czy ciąża jest w odpowiednim miejscu 🙂😉 może uda mi się dzisiaj wcisnąć na nfz... Zobaczę 😜
 
Ja się tak stresuje tą wizytą że szok . Czekałam na nią ale jak już jutro jest tak blisko to nie wiem czy chce 🙂w sensie że boje się że usłyszę coś złego . Z jednej strony chce mieć już za sobą a z drugiej strach ..
 
reklama
Ja 4+1 miałam betę 377 🙈 w październiku przechodziłam biochemiczna, ale wtedy najwyższa beta była 21... wiec teraz staram się myśleć bardziej pozytywnie, ale wszystkie wiemy, ze ciężko 😅
to ja w 4+6 miałam betę 646 dopiero. Dzisiaj 5+4 chyba faktycznie bez sensu z tym lekarzem. I co zaś jechac na badania? Chyba gdybym zrobiła betę, progesteron i tsh byłabym spokojniejsza 🤦‍♀️ tylko ile razy można się badać, zaś płacić 🙄 sama nie wiem.
 
Do góry