reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dzięki już wiem, w sumie by się zgadzało tak jak mówicie. Bo skoro w dniu miesiączki beta wyszła 226, dwa dni później 646 to wychodziło wg laboratorium na 4-5 tydzień. Od badań minął tydzień czyli jestem w 5+4 :D badań żadnych nie robiłam. Córka mi się pochorowała i musiałam wziąć urlop na dzisiaj. Tak myślę, że po południu ogarnę jakieś usg? Jest sens? Płacić? Zobaczę coś? Tylko ta niepewność mnie wykończy [emoji12]
Co do Eweliny - bardzo mi przykro, nie chce się wypowiadać na tak prywatny temat. Bardzo Ci współczuję! Mogę pocieszyć, że moją przyjaciółkę chłopak zostawił jak się od razu o ciąży dowiedział. Odciął się całkowicie. Nie miała w nikim wsparcia oprócz we mnie. Nawet matka ją wygnała. Minęło już 10 lat. Było ciężko, ale dala rade. Trzymam kciuki, że wszystko się ułoży.
Ja bym poczekała aż serduszko będzie biło, zaoszczędzisz sobie stresu[emoji4]
 
Hejka dziewczyny :) ja dzisiaj mam dzien bez badan [emoji16] w koncu [emoji12] i czekam sobie spokojnie do jutra . Lekarze sa dobrej mysli wiec ja tez staram sie myslec pozytywnie . Tak w ogole to macie racje . Duzo nas tu , ale to super [emoji4][emoji4] Wsparcia dla nikogo nie zabraknie [emoji4][emoji4]
No i super, skoro lekarze są dobrej myśli to ty tym bardziej musisz myśleć pozytywnie[emoji6] jezeli nie jest za dobrze to lekarze raczej starają się nie dawać złudnych nadziei więc wierzę że wszystko będzie ok[emoji3590]
 
Dzięki już wiem, w sumie by się zgadzało tak jak mówicie. Bo skoro w dniu miesiączki beta wyszła 226, dwa dni później 646 to wychodziło wg laboratorium na 4-5 tydzień. Od badań minął tydzień czyli jestem w 5+4 :D badań żadnych nie robiłam. Córka mi się pochorowała i musiałam wziąć urlop na dzisiaj. Tak myślę, że po południu ogarnę jakieś usg? Jest sens? Płacić? Zobaczę coś? Tylko ta niepewność mnie wykończy 😜
Co do Eweliny - bardzo mi przykro, nie chce się wypowiadać na tak prywatny temat. Bardzo Ci współczuję! Mogę pocieszyć, że moją przyjaciółkę chłopak zostawił jak się od razu o ciąży dowiedział. Odciął się całkowicie. Nie miała w nikim wsparcia oprócz we mnie. Nawet matka ją wygnała. Minęło już 10 lat. Było ciężko, ale dala rade. Trzymam kciuki, że wszystko się ułoży.
Też bym troszkę poczekają z usg chociaż do 7 tygodnia. Ja poszłam za wcześnie i właściwie nic nie zobaczyłam i aby się denerwuje teraz . Choć niektóre dziewczyny coś tam widziały w 5/6 tygodniu . Każda ciąża inna .
 
Dzięki już wiem, w sumie by się zgadzało tak jak mówicie. Bo skoro w dniu miesiączki beta wyszła 226, dwa dni później 646 to wychodziło wg laboratorium na 4-5 tydzień. Od badań minął tydzień czyli jestem w 5+4 :D badań żadnych nie robiłam. Córka mi się pochorowała i musiałam wziąć urlop na dzisiaj. Tak myślę, że po południu ogarnę jakieś usg? Jest sens? Płacić? Zobaczę coś? Tylko ta niepewność mnie wykończy 😜
Co do Eweliny - bardzo mi przykro, nie chce się wypowiadać na tak prywatny temat. Bardzo Ci współczuję! Mogę pocieszyć, że moją przyjaciółkę chłopak zostawił jak się od razu o ciąży dowiedział. Odciął się całkowicie. Nie miała w nikim wsparcia oprócz we mnie. Nawet matka ją wygnała. Minęło już 10 lat. Było ciężko, ale dala rade. Trzymam kciuki, że wszystko się ułoży.
Mi lekarz powiedział, żeby zaczekać 10 dni od dnia planowanej miesiączki i już będzie kogo szukać 😂
 
Ginekolodzy jednak zostają przy tym, że każdy zaczęty tydzień traktują jako kolejny, np 4+5 to 5 tydzień
Tu się nie zgodzę, może zależy od ginekologa 🙂 moja lekarka liczyła zawsze skończone tygodnie, w karcie ze szpitala Z porodu również wpisano mi skończony 41 tc 😁
Więc chyba każdy liczy jak chce 🤷
 
Hey dziewczyny :) dzisiaj mam drugą wizytę 5+5 ( ostatnia była 4+1 tak wcześnie bo potrzebowałam leki, mimo to lekarz zbadał, ja kompletnie nic nie widziałam, a lekarz zaznaczył coś na zdjęciach długopisem i powiedział tylko, ze wyglada jakby coś zaczynało się tworzyć 😏) liczę po cichu, że dzisiaj może już będzie ♥️. Pamietam, ze więcej dziewczyn ma dzisiaj wizyty ? W którym tygodniu jesteście ?
 
reklama
Do góry