reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Z drugiej strony moje tsh tydzień przed okresem było 1,3. Także chyba aż tak bardzo nie podskoczyło, żebym miała poronić... Progesteron miałam tydzień temu 91,3. Cholera sama nie wiem 😂
 
reklama
Witam czy ktoś nie dał rady zrobić krzywki cukrowej. Od samego początku mam straszne mdłości. Po wypiciu dziś glukozy zwymiotowałam po 20 minutach i do tej pory wymiotuje a do tego doszła straszna biegunka. Miałam iść powtórzyć ale wątpię że dam radę.
W laboratorium poprosiłam aby zrobiły wynik na czczo wg glukometru mialam 96.
Czy iść jeszcze raz na krzywa czy odpuścić a może tylko glukozę na czczo zrobić ?
 
Witam czy ktoś nie dał rady zrobić krzywki cukrowej. Od samego początku mam straszne mdłości. Po wypiciu dziś glukozy zwymiotowałam po 20 minutach i do tej pory wymiotuje a do tego doszła straszna biegunka. Miałam iść powtórzyć ale wątpię że dam radę.
W laboratorium poprosiłam aby zrobiły wynik na czczo wg glukometru mialam 96.
Czy iść jeszcze raz na krzywa czy odpuścić a może tylko glukozę na czczo zrobić ?
A próbowałaś glukozę smakowa?
 
Właśnie się kochane umówiłam na badanie usg i papa
W Gdyni bo mam najbliżej ... na 27 maja ...
cena usg 250 + pappa 200
Zrobią mi to za jednym razem 😉 miłego dnia 🥰❤️
Też się umówiłam na 28 mają 🙂 ceny prawie identyczne tylko pappa 160 zł... Obawiałam się że za wcześnie dzwonię ale bardzo zależało mi na konkretnym lekarzu ☺
 
Witam czy ktoś nie dał rady zrobić krzywki cukrowej. Od samego początku mam straszne mdłości. Po wypiciu dziś glukozy zwymiotowałam po 20 minutach i do tej pory wymiotuje a do tego doszła straszna biegunka. Miałam iść powtórzyć ale wątpię że dam radę.
W laboratorium poprosiłam aby zrobiły wynik na czczo wg glukometru mialam 96.
Czy iść jeszcze raz na krzywa czy odpuścić a może tylko glukozę na czczo zrobić ?
Kiedyś w diagnostyce można było cytrynę wycisnąć do glukozy... Też mam takie mdłości cały czas, bez przerwy... Pije na siłę żeby się nie odwodnić... Mi lekarz w pierwszych badaniach kazał tylko glukozę na czczo...
 
Z drugiej strony moje tsh tydzień przed okresem było 1,3. Także chyba aż tak bardzo nie podskoczyło, żebym miała poronić... Progesteron miałam tydzień temu 91,3. Cholera sama nie wiem 😂
Ja miałam też w normie tsh, a zrobiłam z ciekawości w 4 tygodniu ciąży i poszło do góry do 2,60 biorę euthyrox bo ponoć najlepiej żeby było poniżej 2,3
 
reklama
Z tymi objawami tez można zwariować... u mnie jeden dzień jest ok, są objawy, a kolejny dzień np piersi mniej bolą, albo w ogóle przestają boleć... a za kilka godzin wszystko wraca. Trzymam kciuki za super wyniki i udana wizytę ♥️ A który tydzień ?
Tydz. 5+0 :) w poprzedniej ustały mi z dnia na dzień co zakończyło się stratą stąd teraz mnie stresuje, gdy słabną :( mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko ok :)
 
Do góry