reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny! ❤️ Dzisiaj robiłam przyrost bety, mam już wynik. Beta z poniedziałku 462,4 a z dzisiaj 1226,4. Jestem dzień przed planowanym okresem. Uspokoiłam się trochę. W mojej pierwszej ciąży, którą poroniłam beta była fatalna, mam nadzieję, że tym razem wszystko się ułoży. 🙂 Termin porodu wg apek to ok 20grudnia.
no to na prawde piekna beta!!!
 
Cześć Dziewczyny! [emoji3590] Dzisiaj robiłam przyrost bety, mam już wynik. Beta z poniedziałku 462,4 a z dzisiaj 1226,4. Jestem dzień przed planowanym okresem. Uspokoiłam się trochę. W mojej pierwszej ciąży, którą poroniłam beta była fatalna, mam nadzieję, że tym razem wszystko się ułoży. [emoji846] Termin porodu wg apek to ok 20grudnia.
Piękny przyrost! Oby tylko tak dalej [emoji173]
 
Właśnie wrucilam od lekarza i tak jak obstawialam ciąża dużo młodsza bo według okresu i Pani 7 tydz A według iść 5/6 tydzień Ale w sumie to nie wiem co myśleć bo jak narazie to tylko pęcherzyk jest . I na dodatek krwiak na macicy[emoji20]
Nie stresuj się niepotrzebnie, chociaż wiem że to trudne. Tylko spokój i cierpliwość może nas uratować!
 
reklama
Do góry