reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

My na razie po pierwszym jabłuszku a tak karmie dalej piersią 😊 małej nie bardzo chce się obracać z plecków na brzuch i odwrotnie ale za to jak leży na plecach to by sobie najlepiej już usiadla 🙈
U mnie też z obrotami ciężko ja zaczęłam od marchewki dziś nawet nie chciał mleka po marchewkę zawsze dojadał mleczkiem a tu bunt w ogóle dziś kiepsko je może taki dzień za oknem paskudnie 🙁
 
reklama
U mnie też z obrotami ciężko ja zaczęłam od marchewki dziś nawet nie chciał mleka po marchewkę zawsze dojadał mleczkiem a tu bunt w ogóle dziś kiepsko je może taki dzień za oknem paskudnie 🙁
U nas dzisiaj też był bunt na jedzenie jadła po 80 ml na noc tylko normalnie zjadła 130 ml. U nas był brokuł dzisiaj i mocno się krzywiła
 
My mieliśmy ok 7 dni biegunkę. Dawałam probiotyki i dużo wody. Pediatra zaleciła smectę ale mąż poczytał, że nowe badania mówią o tym, że nie jest wskazana do 2 r.z.

U nas bardzo ładnie je. Zaczęłam od soku z marchwi, później gotowana marchew z ziemniakiem, w kolejnych dniach doszła do papki pietruszka ana deser banan. Ale coś musimy odstawić bo młody po jedzeniu ma bardzo czerwone policzki i boję się, że to będzie alergia.

A jak ze spaniem u waszych dzieci? U nas jest jakiś regres i padam na twarz. Nic nie chce spać, budzi się często i chce przewracać się na brzuch 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ tragedia
 
U nas w miarę ładnie w nocy śpi, pobudka o 2 i 5. Zasypia ok 21.
Z jedzeniem jest różnie- kaszke odstawiłam,bo tylko krzyk przy niej ostatnio był.
Ładnie je banany z jabłkiem, marchew z jabłkiem. Jagody mu nie podeszły.
Z zupek je marchew z ziemniakiem i masłem. Dostał też z selerem i pietruszką i też było ok. A wczoraj po raz pierwszy ziemniaki z żółtkiem, masłem i koperkiem- ależ mu smakowało 😀
 
Mój już dzisiaj 8 dzień walczy dostał hidrasec, elektrolity, probiotyk, tasectan nie pomogło i od wczoraj włączyła mu lekarka nifuroksazyd mam nadzieję, że to już pomoże. Mały ogólnie zadowolony, uśmiechnięty, ładnie pije. W dzień ma dwie drzemki po 30 min i jedna ok 3h. W nocy chodzi spać ok 21 i ma zazwyczaj dwie pobudki. Dietę będziemy rozszerzać jak mu przejdzie.
 
Mam pytanie ile dni podajecie to samo warzywo lub owoc żeby sprawdzić czy nie ma alergii I czy nie szkodzi a potem do tego dodajecie drugi produkt czy oddzielnie potem kilka dni coś innego?
 
reklama
Mam pytanie ile dni podajecie to samo warzywo lub owoc żeby sprawdzić czy nie ma alergii I czy nie szkodzi a potem do tego dodajecie drugi produkt czy oddzielnie potem kilka dni coś innego?
2-3 dni. W sumie obie metody

Ale chyba ma alergię na banana abardzo szkoda bo uwielbia. Odstawiam i obserwuje czy policzki będą miały normalny kolor
 
Do góry