reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Córka ma też problem ze skórą na buzi i niby to AZS. 3 mleka ja uczulały teraz dokarmiac ją bebilon pepti syneo. Czy z diety swojej wyeliminowałaś nabiał? Jaki dokładnie krem na buzię stosujecie?
Tak wyeliminowałam nabiał, ryby (bo po nich też mi się obsypał) z jajkami jestem ostrożna. Stosuje emolium z cera plus solutions do kąpieli i taki sam krem.
 
reklama
Tak wyeliminowałam nabiał, ryby (bo po nich też mi się obsypał) z jajkami jestem ostrożna. Stosuje emolium z cera plus solutions do kąpieli i taki sam krem.
Nam alergolog kazała zmienić na kosmetyki latopic.
A to od początku po nabiale wysypywało? Ja od początku jadłam nabiał dopiero jak zaczęłam dokarmiać mm jak miała niecały miesiąc to zaczęły się pojawiać krostki potem odsrawilam mm i zeszło a nabiał jadłam więc nie wiem jak to jest czy faktycznie ją uczula z mojego mleka.
 
Nam alergolog kazała zmienić na kosmetyki latopic.
A to od początku po nabiale wysypywało? Ja od początku jadłam nabiał dopiero jak zaczęłam dokarmiać mm jak miała niecały miesiąc to zaczęły się pojawiać krostki potem odsrawilam mm i zeszło a nabiał jadłam więc nie wiem jak to jest czy faktycznie ją uczula z mojego mleka.
Ja go musiałam od początku dokarmiac mm i po trzech tygodniach się obsypał plus robił śluzowe kupki. Jak odstawiłam nabiał i dokarmiałam pepti dha to ustąpiło, ale wystarczyło ostatnio, że przez tydzień piłam cappuccino po filiżance dziennie i znowu było to samo krosty i śluzowe kupki, po rybie to samo.
 
Wczoraj Jaś skończył 3miesiące 😀,kiedy to zleciało to nie mam pojęcia...

IMG_20210227_194349.jpg
 
Nam alergolog kazała zmienić na kosmetyki latopic.
A to od początku po nabiale wysypywało? Ja od początku jadłam nabiał dopiero jak zaczęłam dokarmiać mm jak miała niecały miesiąc to zaczęły się pojawiać krostki potem odsrawilam mm i zeszło a nabiał jadłam więc nie wiem jak to jest czy faktycznie ją uczula z mojego mleka.
Mi lekarka powiedziała, że mam jeść wszystko bo mleko mamy nie uczula. Że te diety mamy karmiącej to wymysły. Położna mówiła, że trzeba trzymać diete. 🤦 No i jem praktycznie wszystko,tylko z umiarem. Nie wiadomo kogo słuchać.
 
Ja też musiałam ograniczyć nabiał bo mała robiłam luźne kupki i bardzo pupę miała czerwona i lekarka mówi że może nabial.. Od piątku staram się nie jesc i zobaczymy. A tak muszę ją ćwiczyć w domu bo trochę na jedną stronę tylko się kieruje i powiem Wam że jestem Technikiem masażu i miałam styczność z fizjo swoje dziecko się trudniej ćwiczy 😆 serce pęka jak zaczyna płakać
 
Mi lekarka powiedziała, że mam jeść wszystko bo mleko mamy nie uczula. Że te diety mamy karmiącej to wymysły. Położna mówiła, że trzeba trzymać diete. 🤦 No i jem praktycznie wszystko,tylko z umiarem. Nie wiadomo kogo słuchać.
No właśnie nie wiadomo kogo słuchać bo mi też położna mówiła żeby uważać a skolei słyszałam że można jeść wszystko.
 
reklama
Do góry