reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U nas raczej od razu odpala się że jest głodny 😂 jak nie dostanie mleka w ciągu 5min to jest armagedon 😅
A piąstki zaczął jakiś tydzień temu wkładać, ogólnie coraz częściej coś kieruje do buzi ale nie zawsze trafia 😅

Tak się martwiłam że młody nie podnosi głowy a od dwóch dni nie robił by nic innego 💪
U Ciebie w ciągu 5 min jest Armagedon A mój potrafi w minutę narobić takiego wrzasku o jedzenie że szkoda gadać... 🤣😂
 
Mój jeden dzień to anioł, a już następnego taka maruda, że szkoda gadać, dzisiaj akurat maruda nawet ze złości mleka nie dopija...
 
Mój jeden dzień to anioł, a już następnego taka maruda, że szkoda gadać, dzisiaj akurat maruda nawet ze złości mleka nie dopija...
O to mój tak samo... maruda straszna płacz o wszystko... ja by mi ktoś dziecko podmnienil... przedtem jedynie alarm wszczynal jak był głodny A od dwóch dni poplakuje i złości się co chwilę... Ale myślę że to przez brzuszek...
 
Mnie ktoś dziś dziecko podmienił 😮 w nocy spał od 21 do 7 rano, a teraz grzecznie czeka na jedzenie i nie ryczy że za wolno to robię 😂😂 dziś ma 3miesiące - taki prezent od niego 😎😂
Od 21 do 7 bez budzenia sie na jedzenie??? Mój też tak śpi mniej więcej od 21 do 7 ale pobudki na jedzenie musza być co 3 H.
 
Od 21 do 7 bez budzenia sie na jedzenie??? Mój też tak śpi mniej więcej od 21 do 7 ale pobudki na jedzenie musza być co 3 H.
Nooo 😍 aż sama w to uwierzyć nie mogłam, bo ostatni tydzień to pobudka co 2h na jedzenie ale mieliśmy też problem z AZS. Teraz już skóra wygląda lepiej więc zastanawiam się czy to był skok czy swędziała go skóra 😔

Dziewczyny pytanie jeszcze jak ubieracie teraz maluchy na taka pogodę jak jest +10??
Ubieram spodnie, skarpetki, body z długim rękawem i bluzę trochę cieplejsza (podszyta małym kożuszekiem). Do tego koc jeśli zacznie wiać. W trakcie spaceru sprawdzam mu kark, jeśli za ciepło to ściągam kocyk i otwieram gondole 🙂
 
reklama
Do góry