reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny czy wam też tak zaczęły wypadać włosy? Jakaś masakra poprostu... wszędzie są moje kudły 😢🤦
Niestety też się z tym zmagam🙁 mój w ost dniach nie potrafi zasnac muszę go nosić aż zasnie bo inaczej płacz I widzę jak się męczy a po odlożeniu do łóżeczka od razu pobudka Mam nadzieję że to przejsciowe
 
reklama
Niestety też się z tym zmagam🙁 mój w ost dniach nie potrafi zasnac muszę go nosić aż zasnie bo inaczej płacz I widzę jak się męczy a po odlożeniu do łóżeczka od razu pobudka Mam nadzieję że to przejsciowe
Ja też. Już ręce odpadają i plecy pękają od tego małego klocka :p dodatkowo mam wrażenie, że budzi to nawet przelatujaca mucha 3 km dalej.
Ja też musiałam ograniczyć nabiał bo mała robiłam luźne kupki i bardzo pupę miała czerwona i lekarka mówi że może nabial.. Od piątku staram się nie jesc i zobaczymy. A tak muszę ją ćwiczyć w domu bo trochę na jedną stronę tylko się kieruje i powiem Wam że jestem Technikiem masażu i miałam styczność z fizjo swoje dziecko się trudniej ćwiczy 😆 serce pęka jak zaczyna płakać
My jedziemy do fizjoterapeuty we wtorek. Młody ma jakiś problem z lewą rączką. Jak leży na brzuchu to wygina ją do tyłu.
Wczoraj Jaś skończył 3miesiące 😀,kiedy to zleciało to nie mam pojęcia...

@zeberka363 Jaś jest super ❤
 
Dziś młody pobił rekord i jednorazowo zjadł 170ml. Zwykłe zjada 110ml. Średnio 700-900ml dziennie. Potrafi od wieczora do ranka mieć przerwę w jedzeniu 7-8 godzin
 
Niestety też się z tym zmagam🙁 mój w ost dniach nie potrafi zasnac muszę go nosić aż zasnie bo inaczej płacz I widzę jak się męczy a po odlożeniu do łóżeczka od razu pobudka Mam nadzieję że to przejsciowe
U nas jest to samo i dodatkowo raz dziennie wpada w jakiś histeryczny płacz, a jak go uspokoję to zaczyna gadać i się uśmiechać. Zasypia okropnie i wybudza się kilka razy nim uśnie. Widzę, że to chyba rozwojowe skoro już kilka z nas się z tym zmaga.
 
U nas jest to samo i dodatkowo raz dziennie wpada w jakiś histeryczny płacz, a jak go uspokoję to zaczyna gadać i się uśmiechać. Zasypia okropnie i wybudza się kilka razy nim uśnie. Widzę, że to chyba rozwojowe skoro już kilka z nas się z tym zmaga.
U nas też problem ze spaniem a dodatkowo płacz przy jedzeniu
 
Hej jesteśmy po pierwszym szczepieniu, 6w1 i rotawirusy zapłaciłam 528 zł za wszystko. Okazuje się, że dzieci urodzone w 2021 mają rotawirusy za darmo ale to jest inna szczepionka 3 dawki a nie ten rotarix, który ma 2 dawki. Ogólnie pediatra powiedziała, że lepszy jest ten rotarix według niej a jeśli nie wiadomo o co chodzi to o pieniądze, bo akurat taka firma wygrała przetarg...U nas Mała dobrze śpi 2 razy w nocy się budzi. W ciągu dnia jest grzeczniutka więc nie mam co narzekać ☺️
 
A czy Wasze maluchy wkładają rączki do buzi? Moja lubi sobie paluszki pocyckac i nie wiem czy coś jej przeszkadza czy poprostu tak lubi😆 już nawet n i e pamiętam czy starszy syn tak robił 😂
U mnie jak wkłada piąstkę do buzi i cmoka to znak, że jest głodna 😆
W niedzielę skończyła 2 miesiące i waży 5500g😊
 
reklama
U mnie jak wkłada piąstkę do buzi i cmoka to znak, że jest głodna 😆
W niedzielę skończyła 2 miesiące i waży 5500g😊
U nas raczej od razu odpala się że jest głodny 😂 jak nie dostanie mleka w ciągu 5min to jest armagedon 😅
A piąstki zaczął jakiś tydzień temu wkładać, ogólnie coraz częściej coś kieruje do buzi ale nie zawsze trafia 😅

Tak się martwiłam że młody nie podnosi głowy a od dwóch dni nie robił by nic innego 💪
 
Do góry