reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mój pije co 3-4 h, a dzisiaj w nocy nawet 6h sobie zrobił przerwy. Ważył w piątek 5190g i lekarka nic mi nie mówiła, że za mało. W poniedziałek skończył 2 miesiące.
Wszystko zależy od lekarza U mnie waga podobno jeszcze mieści się w normie ale za mało podaje mleka na karmienie to był główny zarzut ale co zrobić jak nie chce więcej wypić I zasypia przy jedzeniu czasem to tylko 80 ml I śpi I nic nie daje wybudzanie Dwa miesiące skończy 18 lutego więc jeszcze tydzień 😄
 
reklama
Wszystko zależy od lekarza U mnie waga podobno jeszcze mieści się w normie ale za mało podaje mleka na karmienie to był główny zarzut ale co zrobić jak nie chce więcej wypić I zasypia przy jedzeniu czasem to tylko 80 ml I śpi I nic nie daje wybudzanie Dwa miesiące skończy 18 lutego więc jeszcze tydzień 😄
U nas też zjada 90-100ml na karmienie. Rzadko więcej. Ale je po 850-950ml dziennie
 
Wszystko zależy od lekarza U mnie waga podobno jeszcze mieści się w normie ale za mało podaje mleka na karmienie to był główny zarzut ale co zrobić jak nie chce więcej wypić I zasypia przy jedzeniu czasem to tylko 80 ml I śpi I nic nie daje wybudzanie Dwa miesiące skończy 18 lutego więc jeszcze tydzień 😄
U nas jest ten sam problem z jedzeniem. Mała zjada ok 70- 90 ml co 3 h i więcej nie mogę wcisnąć przybiera ładnie ale zastanawiam się czy nie za mało wypija mleka. 21 lutego skończy 2 miesiące
 
Witam miał ktoś problemy po szczepieniu U mnie mały płakał dziś ok 2h nie mogłam go uciszyć podałam paracetamol I teraz jest bardzo niespokojny Ponadto ma stan podgoraczkowy 37,3 Co jeszcze można zrobić żeby mu pomóc?
 
Co to znaczy aby
Witam miał ktoś problemy po szczepieniu U mnie mały płakał dziś ok 2h nie mogłam go uciszyć podałam paracetamol I teraz jest bardzo niespokojny Ponadto ma stan podgoraczkowy 37,3 Co jeszcze można zrobić żeby mu pomóc?
mialam to samo ale nie podawalam nic bo temperatura w normie byla. Dawalam mu mleczko ciagle. On nawet go jakos nie pil tylko ciumkal sobie
 
Dziewczyny jakie macie butelki do karmienia? Bo ściągam trochę pokarmu żeby pobudzić laktacje bo coś ciężko z nią i jeszcze do tego źle się czuję zimno mi😐 i podaje małej butelka MAM ale cie chętnie chce pić i bardzo cmoka😐
 
Dziewczyny jakie macie butelki do karmienia? Bo ściągam trochę pokarmu żeby pobudzić laktacje bo coś ciężko z nią i jeszcze do tego źle się czuję zimno mi😐 i podaje małej butelka MAM ale cie chętnie chce pić i bardzo cmoka😐
A mierzylas sobie temperature może to stan zapalny? Tu nie chodzi o butelkę a smoczek może ma za mały przepływi ciężko mu ciągnąć lub odwrotnie za bardzo leci ja korzystam z butelki avent oraz chicco obecnie młody chętniej pije z chicco a np nuk się nie sprawdził MAM nie mialam
 
Temperatury nie mam ale w piersiach porobiły mi się zgrubienia 😐 masuje je przystawiam mała przykładam często mam nadzieję że przejdzie. Jutro może kupie aventa może będzie bardziej chętna
 
reklama
Do góry