reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

My jeszcze przed szczepieniem bo mała katar miała a do tego ma pleśniawki bo ma plamki na języku 😐 do tego z laktacja średnio bo tego mleka nie jest za dużo 😐 teraz trochę pociumkala i już mało co leci.. Już nawet z desperacji kupiłam mm i druga butelkę (lovi) ale nie ma szans niech chce 😭
 
reklama
My jeszcze przed szczepieniem bo mała katar miała a do tego ma pleśniawki bo ma plamki na języku 😐 do tego z laktacja średnio bo tego mleka nie jest za dużo 😐 teraz trochę pociumkala i już mało co leci.. Już nawet z desperacji kupiłam mm i druga butelkę (lovi) ale nie ma szans niech chce 😭
Spróbuj z butelka avent. Na istagramie jest profil zaufajpoloznej robily one przegląd butelek i właśnie polecają na pierwszym miejscu butelki aventu.
 
No chciałam ja ale akurat w sklepie u mnie nie było już tylko lovi ale to najwyżej jutro w innym. Albo dokupię smoczka do mam tylko 0 jak jest taki w ogóle bo ten ma 1 na smoczku i za szybko leci. Też myske ze może przez pleśniawki nie chce ssać.
 
Nie uwierzysz ale u mnie jest to samo.. u nas co prawda zjada chetniej niz u was ale je mniej bo albo marudzil i wypluwal albo zasypial. Pozniej wciskalam na sile to mi ulewal. Zostalam przy mniejszych porcjach i myslalam ze bedzie czesciej wolal ale nic takiego. Czasem smoczka przygryza czasem go cofa bez wymiotow.
U mnie też zdarza się mu zasnąć ale podnoszę do odbicia i trochę jeszcze zjada Ogólnie jest niespokojny I rozdrazniony po szczepieniu wcz nie spał prawie cały dzień a dziś odwrotnie zasypia w każdej pozycji Już boję się co będzie po kolejnym szczepieniu w kwietniu 😖
 
U mojego na szczęście po szczepieniu nic się nie zmieniło, je tyle samo, spał tylko dłużej przez dwa dni po szczepieniu, a teraz wrócił do normy:) tylko ja nie szczepiłam na rotawirusy.
 
U mnie śpi po 1.5 h w ciągu dnia ale zdarzają się 10 min drzemki zależy od dnia ( dziś jest jakaś niespokojna co chwilę się budzi). Szczepienie przełożyłam na kolejny tydzień, bo mój starszy załapal katar w przedszkolu i boję się, żeby małej też nie wzięło coś.
 
U mnie śpi po 1.5 h w ciągu dnia ale zdarzają się 10 min drzemki zależy od dnia ( dziś jest jakaś niespokojna co chwilę się budzi). Szczepienie przełożyłam na kolejny tydzień, bo mój starszy załapal katar w przedszkolu i boję się, żeby małej też nie wzięło coś.
U nas jest tak samo :) raz spi 1,5 h a czasem pomiedzy karmieniami tylko 10-15 min. Zaczal dzis normalnie jesc i wgl. Duzo gaworzy i sie smieje i sam nawet polezy. Podejrzewam ze nam sie skok zbiegl ze szczepieniem :)
 
reklama
Do góry