reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny po CC.. macie pokarm? Jak go rozkrecalyscie? Maly nie chce ssac i juz nie wiem co robic a ma soadek wagi :( caly czas dokarmiam a z piersi nic nie pije. W ktorej dobie pojawil sie u was?
U mnie pokarm pojawil sie w 3 dobie poznym wieczorem. Do tego czasu polozna przystawiala malego do piersi i ssal, zeby pojawil sie pokarm w swoim czasie. Dokarmiali malego mlekiem dla niemowlat. Po 3 dniach juz tylko moim mlekiem. Jesli mialas cesarke planowana to nie rozpoczela sie akcja porodowa naturalnie i organizm bedzie potrzebowal wiekszej ilosci czasu, zeby pokarm sie pojawil. Przystawiaj do piersi czesto i zobaczysz, ze za pare dni zaskoczy. Nie stresuj sie, organizm musi sie zregenerowac po cesarce, znieczuleniu, zeby miec sile produkowac pokarm. Tak mi lekarz wytlumaczyl. Bedzie wszystko dobrze.
 
reklama
To samo. 10 kg na minusie poki co ;) Juz sie nie moge doczekac jak zaczne znowu biegac. Poki co regeneracja organizmu trwa;)
Dziś wlazłam na wage i mam już -11kg...troche mnie to martwi,bo szybko tej wagi ubywa,ale mam z czego tracić- teraz mam równe 70kg.
A co do regeneracji- ogólnie fizycznie czuje sie ok i włącza mi sie ochota na przytulanki 😋
ElaStyczna, a sprawdzali małemu wędzidełko bo to może mieć wpływ na ssanie?
U mnie pierwszą rzeczą na jaką zwróciła uwage doradca laktacyjny to właśnie wędzidełko- było ok. 🙂
 
Dziewczyny po CC.. macie pokarm? Jak go rozkrecalyscie? Maly nie chce ssac i juz nie wiem co robic a ma soadek wagi :( caly czas dokarmiam a z piersi nic nie pije. W ktorej dobie pojawil sie u was?
Hej I jak pojawił się u Ciebie pokarm bo u mnie pusto mały się denerwuje I nie chce ssać bo nic nie leci jutro mam zamiar dzwonić do doradcy laktacyjnego umawiać się na wizytę
 
Hej I jak pojawił się u Ciebie pokarm bo u mnie pusto mały się denerwuje I nie chce ssać bo nic nie leci jutro mam zamiar dzwonić do doradcy laktacyjnego umawiać się na wizytę
Hej, tak pojawil sie wczoraj, ale rozkrecalam laktatorem plus herbatkami. My nadal w szpitalu. Czekamy na badania moczu. Jak bedzie w porzadku to dzis popoludniu wyjdziemy. Ja malemu daje odciagniety bo on nie chce ssac i sie denerwuje a ze spadal z wagi to musialam podawac butelki to teraz leniuszek nie ssie.
 
Hej, tak pojawil sie wczoraj, ale rozkrecalam laktatorem plus herbatkami. My nadal w szpitalu. Czekamy na badania moczu. Jak bedzie w porzadku to dzis popoludniu wyjdziemy. Ja malemu daje odciagniety bo on nie chce ssac i sie denerwuje a ze spadal z wagi to musialam podawac butelki to teraz leniuszek nie ssie.
Super że już wyszliscie 🙂 ja wyszłam już w nd pokarm dopiero pojawił się dzisiaj ale jest go malutko ok 5- 10 ml a on zjada 30 ml I jest mu mało mój też dostawał butlę I teraz marudzi dostawiam go I on płacze I ja razem z nim a potem I tak idę zrobić butelkę jeszcze z lewej to ssie ale z prawej nie chce poza tym podaje mu przez nakładki bo nie umie łapać cyca
 
reklama
Dziewczyny damy rade z tym karmieniem 🙂
My już prawie 4 tyg doimy i karmimy się z butli 🙂 dziś próbowałam z cyca- kilka pociągnięć i mały cyca puszcza...chyba nie ma sie co tym stresować,bo od stresu mleka mniej...na 1 uduj mam teraz z obu piersi ok 100ml,ale początki też były kiepskie...
A jak mleka mi braknie i bede musiała karmić mm to też nie będzie tragedi. Dzieci butelkowe też się dobrze rozwijają i zdrowo rosną 🙂
 
Do góry