reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Spokojnie wszystko będzie dobrze! Ja do tej pory pamiętam sytuację (choć to było 6 lat temu) moja starsza córka miała wtedy 3 lata, ja wyszłam ze szpitala po porodzie z synem i zostałam po kilku dniach z nimi sama, mąż musiał wrócić do pracy. Nieraz zdarzyło się, że płakaliśmy całą trójką, córka chciała się bawić, mały płakał, bo chciał cyca, a ja płakałam z bezradności, bo nie wiedziałam którym się zająć pierwszym...Teraz jak pojawi się trzecie dziecko sama do końca nie wiem jak to ogarnę, pewnie będzie więcej takich sytuacji...
No właśnie taka sytuacja jak będzie to mnie przerośnie... Boję się. Mam 2.5 latka w domu 🙈🙈🙈
 
reklama
Dziewczyny ja juz po 💙 maly Henio prawie 3900 gram 55 cm dlugi :) urodzony wczoraj o 10:37 przez CC. Maly ma straszny problem ze ssaniem, ale bedziemy walczyc.. nawet butle slabo ssie. Ja czuje sie okropnie nie bede ukrywac.. samo ciecie wiadomo nic nie czujemy, ale po masakra.. dobrze ze laduja ciagle przeciwbolowe.. po CC jakos po 1,5 h moglam lezec z malym az do pionizacji ❤️ Zabierali tylko na badania i na noc wzieli zeby odpoczac a ja juz tesknie za nim 😍
Gratulacje 🤩
 
Dziewczyny ja juz po 💙 maly Henio prawie 3900 gram 55 cm dlugi :) urodzony wczoraj o 10:37 przez CC. Maly ma straszny problem ze ssaniem, ale bedziemy walczyc.. nawet butle slabo ssie. Ja czuje sie okropnie nie bede ukrywac.. samo ciecie wiadomo nic nie czujemy, ale po masakra.. dobrze ze laduja ciagle przeciwbolowe.. po CC jakos po 1,5 h moglam lezec z malym az do pionizacji ❤️ Zabierali tylko na badania i na noc wzieli zeby odpoczac a ja juz tesknie za nim 😍
GRATULACJE!😄
 
reklama
Do góry