reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Spokojnie wszystko będzie dobrze! Ja do tej pory pamiętam sytuację (choć to było 6 lat temu) moja starsza córka miała wtedy 3 lata, ja wyszłam ze szpitala po porodzie z synem i zostałam po kilku dniach z nimi sama, mąż musiał wrócić do pracy. Nieraz zdarzyło się, że płakaliśmy całą trójką, córka chciała się bawić, mały płakał, bo chciał cyca, a ja płakałam z bezradności, bo nie wiedziałam którym się zająć pierwszym...Teraz jak pojawi się trzecie dziecko sama do końca nie wiem jak to ogarnę, pewnie będzie więcej takich sytuacji...
 
Świetne wieści! A często boli to brzuszek? Macie szansę wyjść przed świętami?
Brzuszek boli różnie,kilka lub kilkanaście razy na dobe... pręży sie przy tym i wygina główkę mocno do tyłu...najlepiej mu na rękach...

Ale.... wypuścili nas do domu 😀
Nawet na to nie liczyłam....mamy obserwować brzuszek i kupki. Za miesiąc z wynikiem z hirszbrunga mamy sie zjawić na kontroli u chirurga. Dziś też w końcu zarejestrowałam Jasia w urzędzie.
 
Hej rzeczywiście zrobiło się spokojnie😉 Ja dziś mam wizytę u gin zobaczymy czy coś się dzieje, ale narazie nie odczuwam żadnych zmian zwiastujących poród...
 
reklama
Do góry