reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A u mnie dziś termin. 🙃 Byłam na KTG, miałam aż 3 skurcze (szaleństwo). Szyjka zamknięta, nawet lekarka masażu nie mogła zrobić. Także sądzę, że bez wywoływania się nie obejdzie...
 
Jeszcze ma troszkę glowke wydłużona ale to po vacum powoli nabieramy ksztaltu:) masowanie brzuszka, ogrzewanie termoforem z wiśni, noszenie i w sumie nie wiem czy to cokolwiek daje, czy poprostu ta kolka musi odpuścić..
A to glowki to nawet nie zauwazylam takiej ale ma takie uszko i nosek 😍 az nie moge sie doczekac swojego malego, zeby go zobaczyc. Z jednej strony mysle sobie, ze to tuz tuz a z drugiej nie dowierzam, ze mnie to spotka..
Może spróbuj espumisan dla noworodka? Ja w razie potrzeby podawałam tej starszej i nawet pomagało...
czytalam ze espumisan to po miesiacu dopiero mozna, ale moze to falszywe info.
A u mnie dziś termin. 🙃 Byłam na KTG, miałam aż 3 skurcze (szaleństwo). Szyjka zamknięta, nawet lekarka masażu nie mogła zrobić. Także sądzę, że bez wywoływania się nie obejdzie...
niekoniecznie ;) moze zlapie Cie skoro juz jakies skurcze sa to moze akurat w jednej chwili moze sie rozkrecic! Kiedy jak cos do szpitala masz sie stawic jak nie bedzie akcji?
 
A u mnie dziś termin. 🙃 Byłam na KTG, miałam aż 3 skurcze (szaleństwo). Szyjka zamknięta, nawet lekarka masażu nie mogła zrobić. Także sądzę, że bez wywoływania się nie obejdzie...
U mnie termin na wczoraj:D dziś leżymy w szpitalu pod obserwacją ale póki co wrota zamknięte:p zobaczymy jak to się dalej potoczy ale mały nie pcha się na świat więc nie wiem czy bez oksy się obejdzie... ;(
 
Byłam dziś na ost wizycie przed porodem I co mnie zastanawia mały wg pomiarów prawie nic nie urósł a minęło 2 tyg albo pomiary są niedokładne albo coś z lozyskuiem
 
niekoniecznie ;) moze zlapie Cie skoro juz jakies skurcze sa to moze akurat w jednej chwili moze sie rozkrecic! Kiedy jak cos do szpitala masz sie stawic jak nie bedzie akcji?
W piątek kolejne KTG, ewentualnie następne we wtorek i wtedy lekarka powie mi co dalej. 🙃

Na dodatek strasznie jestem poddenerwowana, bo cała rodzinka (szczególnie męża) co chwilę dzwoni i pyta czy już urodziłam. Dziś miałam przez nich już lekkie załamanie, bo ile można. Niby dzwonią tylko do niego, ale strasznie się denerwuję, bo jednak wszystko słyszę... A nerwy też nie pomagają...
 
Byłam dziś na ost wizycie przed porodem I co mnie zastanawia mały wg pomiarów prawie nic nie urósł a minęło 2 tyg albo pomiary są niedokładne albo coś z
A sprawdzali przeplywy?

W piątek kolejne KTG, ewentualnie następne we wtorek i wtedy lekarka powie mi co dalej. 🙃

Na dodatek strasznie jestem poddenerwowana, bo cała rodzinka (szczególnie męża) co chwilę dzwoni i pyta czy już urodziłam. Dziś miałam przez nich już lekkie załamanie, bo ile można. Niby dzwonią tylko do niego, ale strasznie się denerwuję, bo jednak wszystko słyszę... A nerwy też nie pomagają...
Ja mojej mamie przestalam juz odpisywac, bo mnie irytuje. Pyta co tam ja odpisuje i ona nic wiecej. Skoro sprawdza mnie tylko czy leze w szpitalu to dowie sie jak urodze :D nigdy nie mialam z nia takiego kontaktu a nagle sobie przypominaja. Znajomi wiedza kiedy mam CC ale rodzicom i reszcie nie mowilismy. Znaja termin i ze bedzie cc ale wiecej nie musza wiedziec kiedy co i jak :) Ty masz inna sytuacje bo roznie moze byc ;) ja nie mowilam nikomu na kiedy termin dokladnie tylko mowilam, ze w okolicach swiat 😂🙈
 
reklama
A sprawdzali przeplywy?


Ja mojej mamie przestalam juz odpisywac, bo mnie irytuje. Pyta co tam ja odpisuje i ona nic wiecej. Skoro sprawdza mnie tylko czy leze w szpitalu to dowie sie jak urodze :D nigdy nie mialam z nia takiego kontaktu a nagle sobie przypominaja. Znajomi wiedza kiedy mam CC ale rodzicom i reszcie nie mowilismy. Znaja termin i ze bedzie cc ale wiecej nie musza wiedziec kiedy co i jak :) Ty masz inna sytuacje bo roznie moze byc ;) ja nie mowilam nikomu na kiedy termin dokladnie tylko mowilam, ze w okolicach swiat 😂🙈
Ja mówiłam, że połowa grudnia, to pytania zaczęły się od końcówki listopada... I to jeszcze z takimi durnymi tekstami: hehe, oo to nie będziecie mieć prezentu na mikołajki, hehe. Aż się wszystkiego odechciewa... 😥
 
Do góry