reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U mnie dzisiaj 38+5 i prócz napinania się brzucha dosyć częstego w ciągu dnia nic się nie dzieje. Boję się przenoszenia, a byłam taka przekonana, że szybko pójdzie..
 
Cześć dziewczyny.
Podczytuje was od jakiegoś czasu ale dopiero teraz udało mu się zalogować.

Termin mam na w grudnia. Mały na ostatniej wizycie we wtorek ważył już 3800

Problem który spędza mi sen z powiek to dodatni gbs. Czy może któraś z Was też ma taki problem?
Pozdrawiam
Witamy :) mi jak ginekolog robił wymaz (który okazał się ujemny) uspokajał, że często zdarza się dodatni i wtedy jedyna różnica podczas porodu to podanie antybiotyku
 
U mnie dzisiaj 38+5 i prócz napinania się brzucha dosyć częstego w ciągu dnia nic się nie dzieje. Boję się przenoszenia, a byłam taka przekonana, że szybko pójdzie..
U mnie 37+3 i też nic, wczoraj jedynie wieczorem miałam bóle kręgosłupa i mały mega się wiercił 🤭 w zasadzie ostatnio czuję go cały czas, aż zastanawiam się czy on wgl śpi 🙄 chyba w nocy razem ze mną bo jak wstaję siku to cisza, aż czasem muszę się z nim podroczyć czy aby na pewno jest okej :)
 
U mnie 37+3 i też nic, wczoraj jedynie wieczorem miałam bóle kręgosłupa i mały mega się wiercił 🤭 w zasadzie ostatnio czuję go cały czas, aż zastanawiam się czy on wgl śpi 🙄 chyba w nocy razem ze mną bo jak wstaję siku to cisza, aż czasem muszę się z nim podroczyć czy aby na pewno jest okej :)
Od 37 tygodnia mam tak samo, że przez cały dzień go czuję, a w nocy sprawdzam tak jak Ty czy się poruszy:)
 
Od 37 tygodnia mam tak samo, że przez cały dzień go czuję, a w nocy sprawdzam tak jak Ty czy się poruszy:)
Chyba już są na tyle dużych rozmiarów, że każda zmiana pozycji jest odczuwalna :) jejku, czy ta końcówka też tak strasznie wam się ciągnie? Człowiek uwięziony w domu bo na dworzu mroźno i nieprzyjemnie... Do tego tak szybko robi się ciemno 😁
 
U mnie dzisiaj 38+5 i prócz napinania się brzucha dosyć częstego w ciągu dnia nic się nie dzieje. Boję się przenoszenia, a byłam taka przekonana, że szybko pójdzie..
U mnie 39+0, zaczęłam 40 tc! Zaczynam być rozdrażniona tą sytuacją zwłaszcza że przez 2 miesiące leżałam i trzęsłam się żeby nie urodził się przed czasem. Dzisiaj umyłam na kolanach podłogi, (a trochę ich mam )bo przeczytałam, że to taki dobry, stary sposób, ale szczerze jakoś mam wrażenie, że nic specjalnie na mnie nie działa
 
U mnie 39+0, zaczęłam 40 tc! Zaczynam być rozdrażniona tą sytuacją zwłaszcza że przez 2 miesiące leżałam i trzęsłam się żeby nie urodził się przed czasem. Dzisiaj umyłam na kolanach podłogi, (a trochę ich mam )bo przeczytałam, że to taki dobry, stary sposób, ale szczerze jakoś mam wrażenie, że nic specjalnie na mnie nie działa
Ja też ponad 2 miesiące przeleżałam bo szyjka się skracała, odstawiłam luteinę prawie 2 tyg temu a szyjka ani drgnęła 🙃 też się boje przenoszenia. Podobno jak będzie gotowe to samo wyjdzie 🤪
 
U mnie 39+0, zaczęłam 40 tc! Zaczynam być rozdrażniona tą sytuacją zwłaszcza że przez 2 miesiące leżałam i trzęsłam się żeby nie urodził się przed czasem. Dzisiaj umyłam na kolanach podłogi, (a trochę ich mam )bo przeczytałam, że to taki dobry, stary sposób, ale szczerze jakoś mam wrażenie, że nic specjalnie na mnie nie działa
Ja chyba zabiorę się za mycie okien, ale znowu czytałam, że od tego dziecko może się owinąć pępowiną więc może mycie podłogi na kolanach to lepszy pomysł :)
 
reklama
Ja chyba zabiorę się za mycie okien, ale znowu czytałam, że od tego dziecko może się owinąć pępowiną więc może mycie podłogi na kolanach to lepszy pomysł :)
Kobietka na sali obok wczoraj myła okna i dziś urodziła przed południem.
A ja okien nie myłam,a mały był aż 3 razy owinięty 😰
 
Do góry