reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

I nic ze spania nie wyszło...😅
Jaś już jest 😀
Ur. o 5.46, ma 3320g i 52 cm 😍
Gratulacje. Cieszę się, że masz już to za sobą :). Jak się czujesz? Przeczuwałaś coś przed? Jak maluszek? No i opowiadaj jak poród 😂

Eh dziewczyny chyba już powoli na forum nam się zacznie 😋. Ja do soboty muszę wytrzymać i poczekać na męża
 
reklama
Dziękuję dziewczyny 😘
A więc o 1 zalały mnie wody, zdążyłam zejśc z łóżka i kałuże zrobiłam koło łóżka klęcząc 😅
Skurcze były małe,na porodowce po drugiej rozwarcie na 4cm, o trzeciej lekkie 5 i poszłam na sale przedporodową. Miałam jeszcze pospać,ale skurcze sie rozkręcały i 15 po piątej poszłam znowu na porodówkę,rozwarcie w momencie z 8 zrobiło sie 10, kilka partych- trochę ciężko było,mocno parło na odbyt i kość ogonową,ale położna dobrze doradzała i poczułam jak mały ze mnie wypływa-- takie uczucie jak trzymasz mokra i śliską rybe i ona ci sie z rąk wyślizguje 😅 i to uczucie ulgi, że jest po 😅. Parte trwały ok 30 min. Łożysko wyszło jakieś 10min później bezproblemowo.
Dostałam go na chwile na brzuch,potem poszedł się mierzyć i ważyć. Potem dostał cyca- ładnie złapał i ssał i tak leżeliśmy 2h na porodówce,a potem małego ubrali i przenieśli nas na oddział położniczy. Sale dwuosobowe,ale przez covid leży sie osobno.
Maseczka przy przyjęciu na oddział i każdym badaniu, wyjściu z pokoju. W pokoju i w trakcie boli i parcia na porodówce nie obowiązkowa.
Przy przyjęciu na oddział był pobierany wymaz na przeciwciała covidowe.
To tak w skrócie...😉
W końcu udało mi sie wstać i zaliczyć siku 😅, brzuch pobolewa i chodze przygarbiona.
 
reklama
IMG_20201126_070821_1.jpg
IMG_20201126_070821_1.jpg

Jaś 😍
 
Do góry