reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

My po wizycie. Szyjka bez oznak, maly nie napiera nawet glowka nie ma zadnego rozwarcia. Dzis 36+1 maly wazy prawie 3200 g i doktor stwierdzila, ze mu tam dobrze :) i namawia mnie na CC u niej w szpitalu a ten szpital jest czesciej odradzany niz polecany i juz mam zagwostke co robic :(
To chyba zostałabym przy 1 wyborze. A co mąż o tym myśli? I tamten szpital ma aż tak złe opinie?
 
reklama
To chyba zostałabym przy 1 wyborze. A co mąż o tym myśli? I tamten szpital ma aż tak złe opinie?
Szpital gdzie juz w sumie jestem zapisana na cesarke ma bardzo dobre opinie, ale bylabym tam totalnie sama. Plus, ze nie robia testow. A ten w ktorym ta doktor pracuje raczej odradzaja ludzie ze wzgledu na brak opieki po porodzie. Polozne znieczulice podobno tam sam.. ja nie oceniam, bo nie rodzilam, a to tylko zaslyszane zdania kolezanek. W tym na dodatek robia testy i z dodatnim odsylaja do innego, gdzie izoluja matke od dziecka. Maz srednio mi pomaga w wyborze. On by wolal zeby jednak tam gdzie sie ma lekarza rodzic, bo wie ze jestem panikara i ze lekarz moze miec lepsze podejscie.. no ale to niby tylko i az ciecie
 
Szpital gdzie juz w sumie jestem zapisana na cesarke ma bardzo dobre opinie, ale bylabym tam totalnie sama. Plus, ze nie robia testow. A ten w ktorym ta doktor pracuje raczej odradzaja ludzie ze wzgledu na brak opieki po porodzie. Polozne znieczulice podobno tam sam.. ja nie oceniam, bo nie rodzilam, a to tylko zaslyszane zdania kolezanek. W tym na dodatek robia testy i z dodatnim odsylaja do innego, gdzie izoluja matke od dziecka. Maz srednio mi pomaga w wyborze. On by wolal zeby jednak tam gdzie sie ma lekarza rodzic, bo wie ze jestem panikara i ze lekarz moze miec lepsze podejscie.. no ale to niby tylko i az ciecie
Chyba wybrałabym ten pierwszy szpital- skoro opieka lepsza. Przy porodzie i tak będziesz sama,znieczulona i nieruchoma, lepsza fachowa pomoc pielęgniarska niż lekarz, którego znasz. Ale to tylko moje zdanie 😉
Rodziłam trzy razy,zawsze sama sn,bez znajomego lekarza ani położnej,ale opieke mialam bardzo dobrą i to sie dla mnie liczy najbardziej 🙂
 
Chyba wybrałabym ten pierwszy szpital- skoro opieka lepsza. Przy porodzie i tak będziesz sama,znieczulona i nieruchoma, lepsza fachowa pomoc pielęgniarska niż lekarz, którego znasz. Ale to tylko moje zdanie 😉
Rodziłam trzy razy,zawsze sama sn,bez znajomego lekarza ani położnej,ale opieke mialam bardzo dobrą i to sie dla mnie liczy najbardziej 🙂
No wlasnie od poczatku zalezalo mi na opiece.. meza nie bedzie przy mnie, wiec mile polozne przydadza sie jak zloto.
 
Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
 
Mam to samo. Totalny brak sil na samej koncowce, rozumiem Cie doskonale. Plus mam dwulatka w domu i nie mam sie kiedy wyspac i odpoczac bo jest mega aktywny.

Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
 
Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
U mnie zależy od dnia. Czasem wystarczy, że wstanę zrobić herbatę i w moment mam twardy brzuch i strasznie mnie ciągnie, a czasem wysprzątam całe mieszkanie, wyjdę na spacer z psem i jeszcze zakupy zrobię i jest ok:) może to też zależy od tego jak aktualnie mi się mała układa, bo są dni kiedy szybciej się męczę, ciężej mi się oddycha i wtedy nie mam ochoty robić czegokolwiek.
 
reklama
Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
Ja odkąd mi się maluch obniżył to mogę prawie latać. :D Wcześniej w ogóle nie miałam ochoty wstawać z fotela, bo od razu brakowało oddechu. :p
 
Do góry