reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

My po wizycie. Szyjka bez oznak, maly nie napiera nawet glowka nie ma zadnego rozwarcia. Dzis 36+1 maly wazy prawie 3200 g i doktor stwierdzila, ze mu tam dobrze :) i namawia mnie na CC u niej w szpitalu a ten szpital jest czesciej odradzany niz polecany i juz mam zagwostke co robic :(
To chyba zostałabym przy 1 wyborze. A co mąż o tym myśli? I tamten szpital ma aż tak złe opinie?
 
reklama
To chyba zostałabym przy 1 wyborze. A co mąż o tym myśli? I tamten szpital ma aż tak złe opinie?
Szpital gdzie juz w sumie jestem zapisana na cesarke ma bardzo dobre opinie, ale bylabym tam totalnie sama. Plus, ze nie robia testow. A ten w ktorym ta doktor pracuje raczej odradzaja ludzie ze wzgledu na brak opieki po porodzie. Polozne znieczulice podobno tam sam.. ja nie oceniam, bo nie rodzilam, a to tylko zaslyszane zdania kolezanek. W tym na dodatek robia testy i z dodatnim odsylaja do innego, gdzie izoluja matke od dziecka. Maz srednio mi pomaga w wyborze. On by wolal zeby jednak tam gdzie sie ma lekarza rodzic, bo wie ze jestem panikara i ze lekarz moze miec lepsze podejscie.. no ale to niby tylko i az ciecie
 
Szpital gdzie juz w sumie jestem zapisana na cesarke ma bardzo dobre opinie, ale bylabym tam totalnie sama. Plus, ze nie robia testow. A ten w ktorym ta doktor pracuje raczej odradzaja ludzie ze wzgledu na brak opieki po porodzie. Polozne znieczulice podobno tam sam.. ja nie oceniam, bo nie rodzilam, a to tylko zaslyszane zdania kolezanek. W tym na dodatek robia testy i z dodatnim odsylaja do innego, gdzie izoluja matke od dziecka. Maz srednio mi pomaga w wyborze. On by wolal zeby jednak tam gdzie sie ma lekarza rodzic, bo wie ze jestem panikara i ze lekarz moze miec lepsze podejscie.. no ale to niby tylko i az ciecie
Chyba wybrałabym ten pierwszy szpital- skoro opieka lepsza. Przy porodzie i tak będziesz sama,znieczulona i nieruchoma, lepsza fachowa pomoc pielęgniarska niż lekarz, którego znasz. Ale to tylko moje zdanie 😉
Rodziłam trzy razy,zawsze sama sn,bez znajomego lekarza ani położnej,ale opieke mialam bardzo dobrą i to sie dla mnie liczy najbardziej 🙂
 
Chyba wybrałabym ten pierwszy szpital- skoro opieka lepsza. Przy porodzie i tak będziesz sama,znieczulona i nieruchoma, lepsza fachowa pomoc pielęgniarska niż lekarz, którego znasz. Ale to tylko moje zdanie 😉
Rodziłam trzy razy,zawsze sama sn,bez znajomego lekarza ani położnej,ale opieke mialam bardzo dobrą i to sie dla mnie liczy najbardziej 🙂
No wlasnie od poczatku zalezalo mi na opiece.. meza nie bedzie przy mnie, wiec mile polozne przydadza sie jak zloto.
 
Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
 
Mam to samo. Totalny brak sil na samej koncowce, rozumiem Cie doskonale. Plus mam dwulatka w domu i nie mam sie kiedy wyspac i odpoczac bo jest mega aktywny.

Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
 
Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
U mnie zależy od dnia. Czasem wystarczy, że wstanę zrobić herbatę i w moment mam twardy brzuch i strasznie mnie ciągnie, a czasem wysprzątam całe mieszkanie, wyjdę na spacer z psem i jeszcze zakupy zrobię i jest ok:) może to też zależy od tego jak aktualnie mi się mała układa, bo są dni kiedy szybciej się męczę, ciężej mi się oddycha i wtedy nie mam ochoty robić czegokolwiek.
 
reklama
Dziewczyny czy wy wogole macie sile żeby coś robić przez dzień? U mnie totalny brak sił... najchętniej przelezalabym i przesłała cały dzien... do tego dochodzą ostatnio pobolewania orzecha które przechodzą jak leżę... mówią że na końcówce to kobiety szaleją sprzątają i wogole A u mnie totalny brak sił...
Ja odkąd mi się maluch obniżył to mogę prawie latać. :D Wcześniej w ogóle nie miałam ochoty wstawać z fotela, bo od razu brakowało oddechu. :p
 
Do góry