reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@ElaStyczna na 3.12 ale nie miałabym nic przeciwko rodzić od około 20.11 😋 już wystarczająco długo biodra mnie w nocy bolą 😄
[/QUOTE]
Też mam termin na 3.12 i ustaliłam z synem że po 22.11 może śmiało wychodzić ;p
Ja mam wizytę za tydzień, też jestem ciekawa jak rośnie i czy obrócił się głową w dół...
 
Cześć dziewczyny 🙂
Miałam wczoraj wizyte u gina, z powodu zwichniętego barku lekarz mnie nie badał tylko porozmawiał, żeby nie sprawiać mi bólu,a położna przedemną klęczała żeby sprawdzić tętno małego 😅. Niestety lekarz źle wypisał mi recepte na Neoparyne i nie umiem jej wykupić- muszę chyba iść do rodzinnego po nową recepte,bo gin dziś nie przyjmuje...
Wczoraj miałam też wizytę u ortopedy i dostałam zlecenie na orteze tego barku- mam ją już na sobie, czuje sie w niej dużo bezpieczniejsze,ale nie umiem w niej spać 😅,po dzisiejszej nocy jestem wykończona 😑, może pośpie w dzień 😉
Boze.. biedna. Nawet dziecko potrzymac bedzie ciezko :(
 
Witam dziewczyny jak po weekendzie Mi minął spokojnie a dzisiaj obudziłam się a tu przymrozki Trzeba uważać żeby się nie przeziębić ponadto miałam koszmarna noc spałam może 4h tobylo nie wygodnie to coś innego aby dotrwać do porodu
Miłego dnia życzę wszystkim oraz udanych wizyt😄
 
Zeberka363 współczuję i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🤜 My w weekendzik relaks, co prawda w sobotę byliśmy w pracy, ale tylko 3 godz. Zostało 40 dni do porodu 🙄😉, stresik coraz większy. Najbardziej jest mi przykro, że na chwilę obecną nie ma porodów rodzinnych, tak bardzo chciałabym, żeby partner był ze mną ☹️. Wiem, że jego wsparcie bardzo by mi pomogło, nigdy nie leżałam w szpitalu 😐...
 
Cześć wszystkim u mnie też weekend zleciał na spokojnie :) u mnie zostało 47 dni do porodu, a wizyta kontrolna w czwartek :) mam teraz schizy, żeby nie złapać jakiegoś choróbska do porodu.. Ehh ogólnie jak myślę o porodzie to stres mnie dopada straszny..
 
reklama
U mnie zostalo 56 dni... jak tam dziewczyny wyprawki gotowe? Ja dla dziecka mam praktycznie wszystko... jeszcze siebie muszę ogarnąć... a No i kosmetyki dla małego ale to w przyszłym miesiącu zakupie... A właśnie na jaką formę stawiacie jeśli chodzi o kosmetyki... Bo ja myślę nad hippem..
 
Do góry