reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

I jak? :) ja mialam w 26 tygodniu 30 mm i nie mowila nic, ze jest zle czy cos..
Szyjka ok ale miałam dziś tyle pytań, że zapomniałam zapytać ile cm :) mówi, że narazie nic niepokojącego nie widzi i dobrze spakować torbę do porodu ale nie sądzi, że będzie potrzebna w najbliższym czasie. Dodatkowo mały przewrócił się i ułożył głową w dół. Waży niecałe 2kg więc taki średniaczek. Udało się zrobić nawet fotkę w 3D mimo tego, że bardzo się rusza.

Pytałam jak wygląda sytuacja co do wcześniejszego wypisu matki w przypadku gdy dziecko jest wczesniakiem lub musi po prostu dłużej zostać. W tym szpitalu matka zostaje wypisana z dzieckiem w tym samym czasie. No i prawie każda ma osobną salę. Brzmi jakby luksusowo 😁

Imię wczoraj wybraliśmy- wydaje nam się, że zostanie Adrian.
 
reklama
Szyjka ok ale miałam dziś tyle pytań, że zapomniałam zapytać ile cm :) mówi, że narazie nic niepokojącego nie widzi i dobrze spakować torbę do porodu ale nie sądzi, że będzie potrzebna w najbliższym czasie. Dodatkowo mały przewrócił się i ułożył głową w dół. Waży niecałe 2kg więc taki średniaczek. Udało się zrobić nawet fotkę w 3D mimo tego, że bardzo się rusza.

Pytałam jak wygląda sytuacja co do wcześniejszego wypisu matki w przypadku gdy dziecko jest wczesniakiem lub musi po prostu dłużej zostać. W tym szpitalu matka zostaje wypisana z dzieckiem w tym samym czasie. No i prawie każda ma osobną salę. Brzmi jakby luksusowo 😁

Imię wczoraj wybraliśmy- wydaje nam się, że zostanie Adrian.
To super wieści😄
Kurczę ale te nasze dzieciaczki są już duże aż ciekawi mnie ile mój waży a tu jeszcze 2 tyg do wizyty My wciąż nie możemy porozumieć się w sprawie imienia mam z mężem różne typy
 
Cześć dziewczyny 🙂
Miałam wczoraj wizyte u gina, z powodu zwichniętego barku lekarz mnie nie badał tylko porozmawiał, żeby nie sprawiać mi bólu,a położna przedemną klęczała żeby sprawdzić tętno małego 😅. Niestety lekarz źle wypisał mi recepte na Neoparyne i nie umiem jej wykupić- muszę chyba iść do rodzinnego po nową recepte,bo gin dziś nie przyjmuje...
Wczoraj miałam też wizytę u ortopedy i dostałam zlecenie na orteze tego barku- mam ją już na sobie, czuje sie w niej dużo bezpieczniejsze,ale nie umiem w niej spać 😅,po dzisiejszej nocy jestem wykończona 😑, może pośpie w dzień 😉
 
IMG_20201015_172812.jpg
 
reklama
Do góry