reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny,
Wczoraj rozłożyło mnie lekkie przeziębienie, ogólnie mam katar i ból gardła, gorączki nie mam. Co oprócz domowych sposobów polecacie na ból gardła?
 
Cześć dziewczyny,
Wczoraj rozłożyło mnie lekkie przeziębienie, ogólnie mam katar i ból gardła, gorączki nie mam. Co oprócz domowych sposobów polecacie na ból gardła?
Ja niestety tylko stawiałam się domowymi sposobami - czosnek i dużo herbat z cytryną i imbirem.
Co do medycznych rzeczy - w aptece powinni pomóc coś dobrać
 
Moja mama piecze rewelacyjnie. Miała jednak problem z drożdżowym. Kilka miesięcy temu znalazła przepis wg którego udaje jej się :)
Cześć dziewczyny,
Wczoraj rozłożyło mnie lekkie przeziębienie, ogólnie mam katar i ból gardła, gorączki nie mam. Co oprócz domowych sposobów polecacie na ból gardła?
Ostatnio Pani w aptece dała mi Tantum Verde bo ono działa miejscowo ponoć, nie przechodzi do organizmu. No u mnie niestety i tak skończyło się antybiotykiem więc uważaj na siebie. Zdrówka
 
[GROUP=]
Ja po wizycie właśnie, na szczęście mimo ciągłych skurczy szyjka cała, mały nie wiem jakim cudem skoro tak słabo czuje ruchy waży ok 1490 gr, przepływy dobre i jest główką w dół 😍
Jaki już duży! A jak odczuwasz skurcze? Mi tylko czasem brzuch stwardnieje ale nic poza tym. I zastanawiam się czy nie mam czy ja nie wyłapuje
[/GROUP]
 
reklama
Ale dziś zauważyłam, że pojawiło się pierwsze mleko. Nie wiem czy mam się cieszyć i czy to zwiastuje bezproblemową laktację 🤔
 
Do góry