reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej. Jestem tu nowa. Od tygodnia leze, bo szyjka mi się skraca za bardzo. Teraz jest na etapie 24mm. Ale mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból w pachwinach (taki jak zakwasy)? Jest to uciążliwe w przekręcaniu się na łóżku oraz w wstawaniu...
 
Ja na razie jakieś 3 kg ale zaczynałam od 81 przy 170 cm.
Ayla1414 moja córka była okruszek 2900 urodzeniowa, na rok 7,5 a teraz muszę rzeczy odsyłać jak kupię przez internet bo za wąskie w pasie często 🤦
 
Hej dziewczyny 🙂 pogodnego dnia 😃
Super😃
Wydaje mi się czy mamy przewagę chłopczyków?
U mnie też chłopak 😃
Gratuluję wszystkich udanych wizyt:) kolejne wyzwanie to krzywa cukrowa...
Nawet nie przypominaj...ide 14 na tą krzywą i na samą myśl mnie mdli...😛
Gratuluje dziewczyny dobrych wiesci:) ile przytylyscie do tej pory w ciazy?
U mnie jeszcze jest -1kg,czyli 75 teraz 😉
 
reklama
Hej. Jestem tu nowa. Od tygodnia leze, bo szyjka mi się skraca za bardzo. Teraz jest na etapie 24mm. Ale mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból w pachwinach (taki jak zakwasy)? Jest to uciążliwe w przekręcaniu się na łóżku oraz w wstawaniu...
Bierzesz leki na ta szyjke? Ja co jakiś czas odczuwam bóle... W sumie to mnie co chwila coś gdzieś boli😂 w dodatku młody potrafi już tak mocno kopać że czasami jak kopanie to aż mnie zginą...
 
Do góry