reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Na ten moment wyeliminowalam słodycze, wszelkie słodzone napoje, białe pieczywo I ograniczylam węglowodany w diecie. Przede wszystkim dużo warzyw chude mięsko i kaszę. Ponadto małe porcje a kilka razy dziennie. Owoce tylko do godziny 18
Mam glukometr więc mi łatwiej po posiłkach sprawdzam cukier I metodą prób i błędów eliminuje to co mi dużo podnosi.
Dziękuję bardzo :*
 
reklama
Ledwo żyje. Wczoraj wzięliśmy kotka, młoda wścieklizny chce dostać, cały czas kot na rękach, już mnie krew zalewa. A ja pół nocy nie spałam bo kurdupel miauczał i musiałam się z nim bawić. A pies go usłyszał to zazdrosny i tak jedną ręką jedno druga drugie.... Muszę się przespać jakoś.
 
Cześć dziewczyny :)
Kurczę ja jeszcze nic nie kupuje czekam na płeć może już na poniedziałkowej wizycie dowiem się kto mieszka w brzuszku I zacznę powoli zakupowe szaleństwo z większymi zakupami czekamy do późnej jesieni ale teraz strach drugiego rzutu coronavirusa
Mam pytanie w którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy dziecka bo ja na chwilę obecną nic jeszcze nie czuję
W tej ciąży pierwsze ruchy czułam już na koniec 14 tygodnia-ale takie tylko pojedyńcze muśnięcia-to już czwarta ciąża,a w pierwszej dopiero koło 22 tyg ;)

Ledwo żyje. Wczoraj wzięliśmy kotka, młoda wścieklizny chce dostać, cały czas kot na rękach, już mnie krew zalewa. A ja pół nocy nie spałam bo kurdupel miauczał i musiałam się z nim bawić. A pies go usłyszał to zazdrosny i tak jedną ręką jedno druga drugie.... Muszę się przespać jakoś.
Spokojnie:) kotek sie przyzwyczai,potrzebuje tylko troche czasu do rozpoznania nowego terenu i aklimatyzacji ;)
 
Cześć dziewczyny :) szkoda, że to forum już tak nie tętni życiem jak wcześniej. Zeberka363 fajnie, że napisałaś o ruchach w pierwszej ciąży bo ja mam dzisiaj 18+5 i może z dwa razy coś poczułam i już zaczynam mieć rozkminy czy wszystko ok:) pozdrawiam i wizytującym życzę owocnych spotkań z bobasem:)
 
Teraz te ruchy też nie są cały czas a jestem już w 18tyg-wedlug prenatalnych 19 😉
Mały przeważnie sie uaktywnia jak zjem coś słodkiego i leżę albo siedze 😀
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Niektóre mnie znają byłam w grudniowych mamuskach ale niestety pech chciał, że poronilam. Ale przyszłam się pochwalić, że udało mi się znowu. Jestem po pierwszej wizycie. Termin mam na 3marca. Tak wszystko jest dobrze.
Miłej ciąży wam życzę [emoji4][emoji8]
 
Do góry