reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny.
Niektóre mnie znają byłam w grudniowych mamuskach ale niestety pech chciał, że poronilam. Ale przyszłam się pochwalić, że udało mi się znowu. Jestem po pierwszej wizycie. Termin mam na 3marca. Tak wszystko jest dobrze.
Miłej ciąży wam życzę [emoji4][emoji8]
Gratulacje :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Niektóre mnie znają byłam w grudniowych mamuskach ale niestety pech chciał, że poronilam. Ale przyszłam się pochwalić, że udało mi się znowu. Jestem po pierwszej wizycie. Termin mam na 3marca. Tak wszystko jest dobrze.
Miłej ciąży wam życzę [emoji4][emoji8]
Super cieszę się I Gratulacje!
 
Jestem w 15tc/ 16 tc I jeszcze nic nie czuje choć to moja pierwsza ciąża I nie wiem dokładnie czego się spodziewać a poza tym mam łożysko przedniej ścianie.
Ja jestem w 20 tygodniu ale też słabo czuję, od czasu do czasu może co 3-4 dni, ale to pierwsza ciąża więc daje jeszcze sobie czas :)

Cześć dziewczyny :) szkoda, że to forum już tak nie tętni życiem jak wcześniej. Zeberka363 fajnie, że napisałaś o ruchach w pierwszej ciąży bo ja mam dzisiaj 18+5 i może z dwa razy coś poczułam i już zaczynam mieć rozkminy czy wszystko ok:) pozdrawiam i wizytującym życzę owocnych spotkań z bobasem:)
Niestety, wszystkie osoby się udzielające poszły na prywatne forum i jest już cisza, też mnie to smuci :(
 
Wielkie gratulacje :** cudowna wiadomosc
Cześć dziewczyny.
Niektóre mnie znają byłam w grudniowych mamuskach ale niestety pech chciał, że poronilam. Ale przyszłam się pochwalić, że udało mi się znowu. Jestem po pierwszej wizycie. Termin mam na 3marca. Tak wszystko jest dobrze.
Miłej ciąży wam życzę [emoji4][emoji8]
 
Cześć dziewczyny!
Przede wszystkim gratuluje Wam! :)

Ja w zasadzie tylko na chwilkę z pytaniem.
Kiedy wyszły Wam 2 kreski na teście? Przed @ już czy po terminie?

Pojawił mi się śluz, @ z terminem na dzisiaj, ale nie bolą mnie piersi jak zwykle przed @.
Test dzisiaj robiłam, negatywny.
 
Cześć dziewczyny!
Przede wszystkim gratuluje Wam! :)

Ja w zasadzie tylko na chwilkę z pytaniem.
Kiedy wyszły Wam 2 kreski na teście? Przed @ już czy po terminie?

Pojawił mi się śluz, @ z terminem na dzisiaj, ale nie bolą mnie piersi jak zwykle przed @.
Test dzisiaj robiłam, negatywny.
Ja robiłam test 2 dni po przewidywanym dniu @. I od razu wyszły dwie grube krechy :)
 
Cześć dziewczyny!
Przede wszystkim gratuluje Wam! :)

Ja w zasadzie tylko na chwilkę z pytaniem.
Kiedy wyszły Wam 2 kreski na teście? Przed @ już czy po terminie?

Pojawił mi się śluz, @ z terminem na dzisiaj, ale nie bolą mnie piersi jak zwykle przed @.
Test dzisiaj robiłam, negatywny.
U mnie 2 tyg po terminie i też grube 2 kreski 🙂,
 
reklama
Do góry