reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny!
Przede wszystkim gratuluje Wam! :)

Ja w zasadzie tylko na chwilkę z pytaniem.
Kiedy wyszły Wam 2 kreski na teście? Przed @ już czy po terminie?

Pojawił mi się śluz, @ z terminem na dzisiaj, ale nie bolą mnie piersi jak zwykle przed @.
Test dzisiaj robiłam, negatywny.
Cześć :) u mnie trzy dni przed @ był negatywny, a jeden dzień po terminie @ pozytywny :)
 
reklama
Hejka. Ja ostatnio jestem nie do życia. Nie mogę spać w nocy i nadrabiam w dzień. Zaglądam tylko poczytać co u was ciekawego słychać 😁
A powiedzcie mi dziewczyny czy, któraś stosowała może fenistil w ciąży bo w ulotce pisze, że skonsultować się z lekarzem a ja mam takie dwie dziwne plamki na nogach i w sumie nie wiem czy to od ugryzienia czy co🤔
 
Co do ruchów to poczułam jakoś ok. 17 tygodnia ale takie delikatne jakby ktoś pukał od środka😁 a teraz czuję codziennie, czasami też się stresuje bo wydaje mi się, że czuję tylko jednego malucha ale chyba one mają tyle miejsca, że mogą jeszcze swobodnie się przemieszczać z jednej strony brzucha na drugą no taka przynajmniej mam nadzieję 😊 i jeden dzień czuję bardzo często a kolejnego aż wyczekuje kiedy coś się zadzieje. Ahh my kobiety już takie jesteśmy, że się wszystkim zamartwiamy..
 
Cześć dziewczyny :) szkoda, że to forum już tak nie tętni życiem jak wcześniej. Zeberka363 fajnie, że napisałaś o ruchach w pierwszej ciąży bo ja mam dzisiaj 18+5 i może z dwa razy coś poczułam i już zaczynam mieć rozkminy czy wszystko ok:) pozdrawiam i wizytującym życzę owocnych spotkań z bobasem:)
Nie przejmuj się, ja też 18+5 i cisza, troche stres mnie juz lapal 😅 ale bylam u lekarki i wszystko ok na szczescie. Jedynie powiedziala tyle ze z chlopaka chyba jednak zrobila sie dziewczynka 😂
 
Nie przejmuj się, ja też 18+5 i cisza, troche stres mnie juz lapal 😅 ale bylam u lekarki i wszystko ok na szczescie. Jedynie powiedziala tyle ze z chlopaka chyba jednak zrobila sie dziewczynka 😂
Ja też na 70 procent mam mieć chłopaka, ale we wtorek na usg dziecko miało pępowinę między nóżkami więc nie potwierdziła. 22 idę na prenatalne to może się czegoś więcej dowiem, ciekawe czy u mnie nie będzie tak jak u Ciebie :)
 
Hej dziewczyny byłam tu z wami przez chwilę Ale musiałam się pożegnać teraz wracam z pytaniem . Jestem w prawie 6 tygodniu ciąży i jestem pewna że mam grzybice nie mam jak się dostać do lekarza co ja mam zrobić ? Czekać do środy dopwiro wtedy mam wizytę. Nie mam pojęcia ratunku
 
Ja też na 70 procent mam mieć chłopaka, ale we wtorek na usg dziecko miało pępowinę między nóżkami więc nie potwierdziła. 22 idę na prenatalne to może się czegoś więcej dowiem, ciekawe czy u mnie nie będzie tak jak u Ciebie :)
O to ja mam tego samego dnia połówkowe, ciekawa jestem kogo tym razem kolejny lekarz zobaczy 😜
 
reklama
Hejka. Ja ostatnio jestem nie do życia. Nie mogę spać w nocy i nadrabiam w dzień. Zaglądam tylko poczytać co u was ciekawego słychać 😁
A powiedzcie mi dziewczyny czy, któraś stosowała może fenistil w ciąży bo w ulotce pisze, że skonsultować się z lekarzem a ja mam takie dwie dziwne plamki na nogach i w sumie nie wiem czy to od ugryzienia czy co🤔
Hej, ja też ostatnio ciut gorzej, chyba ta pogoda daje w kość . U nas oblężenie komarów od kilku dni, kilka razy się już posmarowałam fenistilem i szczerze mówiąc nie konsultowałam tego z lekarzem, ale większość preparatów ma jakieś zastrzeżenia co do ciąży tak na wszelki wypadek. Mam nadzieję, że ta ilość powierzchownie zastosowana nie wpłynie na bobasa.
 
Do góry