reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się ujawniam 😃 kończę właśnie 14tydz i termin wg usg mam na 27.12.
Karolina, zazdroszczę Ci chyba tych częstych usg 😊 ja ostatnie miałam na teście Papa (17 czerwca) i w sumie mój lekarz prowadzacy nic nie mówił o kolejnym usg. wizytę u niego mam 13.07 ale nigdy usg mi nie robi :/ nie wiem czy to normalne? Co ile powinno się robić usg? 🤔
Ja usg mam robione na każdej wizycie na początku dopochwowe a teraz robi przez brzuch i dopochwowe bo sprawdza jak z szyjka.
 
reklama
U mnie wystąpiły krwawienia w okolicy 9tygodnia przy okazji sytuacji stresowych w pracy i życiu prywatnym.. na dodatek zaszłam w ciaze tuż po histeroskopii.. Stąd nie ukrywam, że od usg do usg żyje w stresie czy aby napewno jest wszystko ok 🤷🏼‍♀️ ale skoro 1x w Msc jest ok to pozostaje mi cierpliwie czekać :)
Jeśli faktycznie bardzo się boisz czy wszystko jest ok kup detektor tętna, ja uważam że jest to zbędny gadżet ale dziewczyny pisały że im pomaga i są spokojniejsze jak posłuchają tętna
 
Jeśli faktycznie bardzo się boisz czy wszystko jest ok kup detektor tętna, ja uważam że jest to zbędny gadżet ale dziewczyny pisały że im pomaga i są spokojniejsze jak posłuchają tętna
Właśnie rozważam jego zakup. Ponoć od 16tygodnia można już usłyszeć tętno ale nie wiem ile w tym prawdy :)
 
Cześć dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się ujawniam 😃 kończę właśnie 14tydz i termin wg usg mam na 27.12.
Karolina, zazdroszczę Ci chyba tych częstych usg 😊 ja ostatnie miałam na teście Papa (17 czerwca) i w sumie mój lekarz prowadzacy nic nie mówił o kolejnym usg. wizytę u niego mam 13.07 ale nigdy usg mi nie robi :/ nie wiem czy to normalne? Co ile powinno się robić usg? 🤔
Pytanie czy chodzisz prywatnie czyna nfz bo fundusz przysługują 3 badania usg choc to zależy od lekarza U mnie wizyty są co miesiąc I na każdym robi usg ale chodzę prywatnie
 
Hejka dziewczyny. Dzisiaj wizytuje i jak zawsze mam stresa. Trzymajcie kciuki[emoji3059]
Trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie wizytujące [emoji3590]

Ja mam dzisiaj słabszy dzień... zaczął się od pobudki o 5 rano z wielkim strachem [emoji3064]
Śniło mi się, że byłam na badaniach w szpitalu, zrobiono USG i okazało się, że dzieciątko umarło. Ten sen był taki straszny, tak realistyczny, dokladnie pamiętam te wszystkie emocje, tę rozpacz ze snu.
Popłakałam się strasznie...i tak co chwilę wyję do teraz [emoji45]
Wiem, że to tylko sen... byłoby łatwiej jakbym mogła się pocieszyć ruchami dziecka. Ale jeszcze nie czuję...
 
Cześć dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się ujawniam [emoji2] kończę właśnie 14tydz i termin wg usg mam na 27.12.
Karolina, zazdroszczę Ci chyba tych częstych usg [emoji4] ja ostatnie miałam na teście Papa (17 czerwca) i w sumie mój lekarz prowadzacy nic nie mówił o kolejnym usg. wizytę u niego mam 13.07 ale nigdy usg mi nie robi :/ nie wiem czy to normalne? Co ile powinno się robić usg? [emoji848]
Gratulacje [emoji3590] i głowa do góry, wszystko będzie dobrze [emoji2][emoji106]
 
Chodzę prywatnie do enel medu i lekarz wystawia mi skierowanie na usg.
Ja mam też lekarza prywatnie i usg mam robione na każdej wizycie... w dodatku zawsze umawiać mnie jako ostatnia pacjentek wiec przy usg nie spieszy się wogole i zawsze wyszło dokładnie sprawdza i pokazuje...🙂 a wizyty mam mniej więcej co 3- 4 tyg zależy jak wypadnie...
 
reklama
Trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie wizytujące [emoji3590]

Ja mam dzisiaj słabszy dzień... zaczął się od pobudki o 5 rano z wielkim strachem [emoji3064]
Śniło mi się, że byłam na badaniach w szpitalu, zrobiono USG i okazało się, że dzieciątko umarło. Ten sen był taki straszny, tak realistyczny, dokladnie pamiętam te wszystkie emocje, tę rozpacz ze snu.
Popłakałam się strasznie...i tak co chwilę wyję do teraz [emoji45]
Wiem, że to tylko sen... byłoby łatwiej jakbym mogła się pocieszyć ruchami dziecka. Ale jeszcze nie czuję...
No te sny są straszne, później człowiek niepotrzebnie przeżywa i się stresuje. Pamiętaj to tylko sen więc głowa do góry i już o tym nie myśl 😉
 
Do góry