reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja na przykład badań pranetalnych oprócz usg nie robilam w tej ciazy ani w poprzedniej... ogólnie stwierdzilam że te testy pappa przyniosą mi one więcej stresu niż pewności że dzidzia jest zdrowa... zresztą jakby się tak okazała że coś jest nie tak to i tak bym nawet nie myślałam o tym żeby nie urodzić więc stwierdzilam ze dla mnie to jest bez sensu je robić... A moja gin zapytała czy będę robić testy powiedziałam że nie chce i nic nie mówiła ani nie namawiala zeby koniecznie zrobić...
No i mi wlasnie to samo ginekolog pozniej mowil,ze niepotrzebnie pytam jak i tak pewnie pozniej bym zrezygnowała ponieważ gdy badaia wychodzą niepewne na początku to druga faza badań jest już ryzykowna dla dziecka i stąd kobiety często się wycofują bo nie chcą ryzykowac a dodatkowo przez całą ciaze odczuwają ogromny stres. Dlatego też mu przytaknęłam chociaz moj partner bardzo nalegał na te badania,mowil ze to bardziej zeby się przygotować psychicznie i ewentualnie porod moze odbyć się w bardziej specjalistycznym szpitalu ale pozniej odpuścił.
 
Wczoraj byłam u diabetologa I niestety mam cukrzycę ciążową dzisiaj zaczynam swoją przygodę z pomiarami cukrów które niestety odbiegają od normy 😕
Nie martw się,wszystko będzie dobrze,moja koleżanka ostatnio urodziła zdrowego ślicznego synka a tez miala przygody z cukrzycą,glowa do gory:**
Jasne zawsze trzymam kciuki i liczę na super informacje z wizyty😄 U mnie dopiero 13 wizyta kurczę miesiąc to jednak dlugo😭
Powodzenia ci zycze! Daj znać:) ja również mam stresa przed każdą wizyta, mnie to czeka w poniedzialek :)
 
Masz wizyty co miesiąc? Ja mam co dwa tygodnie mimo ze wszystko jest wporzadku, no i na kazdej wizycie mam usg, czytalam ze to zbyt często.. :(?

Cześć dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się ujawniam 😃 kończę właśnie 14tydz i termin wg usg mam na 27.12.
Karolina, zazdroszczę Ci chyba tych częstych usg 😊 ja ostatnie miałam na teście Papa (17 czerwca) i w sumie mój lekarz prowadzacy nic nie mówił o kolejnym usg. wizytę u niego mam 13.07 ale nigdy usg mi nie robi :/ nie wiem czy to normalne? Co ile powinno się robić usg? 🤔
 
Nie martw się,wszystko będzie dobrze,moja koleżanka ostatnio urodziła zdrowego ślicznego synka a tez miala przygody z cukrzycą,glowa do gory:**

Powodzenia ci zycze! Daj znać:) ja również mam stresa przed każdą wizyta, mnie to czeka w poniedzialek :)
Ooooo ja tez wizytuje w poniedzialek. Na ktora godz. masz bo ja na 16.15.
 
reklama
Ja też mam wizyty co ok miesiąc. Awaryjnie byłam dodatkowego 2 razy. Mi w zupełności tak odpowiada, z dzieckiem wszystko ok.
U mnie wystąpiły krwawienia w okolicy 9tygodnia przy okazji sytuacji stresowych w pracy i życiu prywatnym.. na dodatek zaszłam w ciaze tuż po histeroskopii.. Stąd nie ukrywam, że od usg do usg żyje w stresie czy aby napewno jest wszystko ok 🤷🏼‍♀️ ale skoro 1x w Msc jest ok to pozostaje mi cierpliwie czekać :)
 
Do góry