reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A jak były niskie wyniki testu Pappa? Mimo tego, nie decydowałaś się na amniopunkcję ?

Nie nie, nie o to chodzi. Ryzyko po tescie pappa i usg dla trisomii 21 mialam 1:12000, wiec nie bylo mowy o amnio. Chodzi o samo białko pappa, które mogłoby być wyższe, dlatego zwracali szczególną uwagę na przepływy
 
A to nie jest tak że w ciąży przysługuje na wszystkie zęby? czytałam specjalnie przed wizytą ale nie powiem żeby z jakiegoś sprawdzonego, rzetelnego źródła bo wujka google i natknęłam się na kilka artykułów właśnie że leczenie kanałowe w ciąży obejmuje wszystkie zęby na nfz ale mogę się mylić, skoro pracujesz w tej branży pewnie masz informacje z pierwszej ręki
Kurcze przepraszam aż zajrzałam do źródeł i w ciąży rzeczywiście kanałowe jest każde na nfz, u nas jakoś sie ciężarne nie zgłaszają :D ale kazdy lekarz który ma kontrakt na nfz może to zrobić chociaż od 2lat wszedł taki aneks że jeśli kanały są zakrzywione to musi to robić dentysta po specjalizacji. A tych na nfz to ze świeca szukać raczej mają prywatne praktyki także lepiej chyba prywatnie iść od razu :/
 
Co prawda to moja pierwsza ciąża ale wyczekana i trochę przejść musiałam.. No i bliźniacza a lekarz na każdej wizycie powtarza mi że bliźniacza jest wysokiego ryzyka i dlatego częste wizyty i niczego nie bagatelizujemy niczego A od początku jak nie plamienia to infekcja, torbiel cuda...
Oooo ❤️ która z Was ma jeszcze bliźniacza? Ja też pierwsza ciąża ale kiedyś to marzą mi się bliźniaki 😂
 
Kurcze przepraszam aż zajrzałam do źródeł i w ciąży rzeczywiście kanałowe jest każde na nfz, u nas jakoś sie ciężarne nie zgłaszają :D ale kazdy lekarz który ma kontrakt na nfz może to zrobić chociaż od 2lat wszedł taki aneks że jeśli kanały są zakrzywione to musi to robić dentysta po specjalizacji. A tych na nfz to ze świeca szukać raczej mają prywatne praktyki także lepiej chyba prywatnie iść od razu :/
Nie szkodzi a powiedz mi orientujesz się czy jest to możliwe że faktycznie akurat na to nie ma on refundacji czy poprostu mnie naciągnął na kasę?
 
Tak, te dziewczyny ktore pisaly ze maja dostep juz tu zamilkły, tylko @EvilDesiree się nad nami zlitowała 😂
Nie wkręcajcie sobie jakiś krzywych akcji 🤪😂 ja ucichłam bo ganiałam po lekarzach 😆
Zdążyłam zaliczyć 7.45 morfologia + tsh, 14.00 konsultacja kardiologiczna, 18.40 konsultacja endokrynologiczna i to każda w innej dzielni Wawy 😂
Nie zdążyłam zrobić poza tym nic, pranie rozwiesił narzeczony (chwała mu za to), śniadanie zjadłam u kumpeli a obiad na mieście. Wróciłam i usiłuje wyjść z czytaniem forum na prostą, jeszcze tylko 24 strony 😂
 
reklama
Do góry