reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Nunu wątpię , wczoraj na usg lekarz mnie pół godziny mocno uciskał bo mały ciagle się wypinał dupa :D i mnie nic nie bolało . Detektor jest bezpieczny i wątpię żebyś mocno uciskała ;) ja odstawiłam na bok po wczorajszej wizycie :)
 
Ja panikuje bo pierwsza ciąże straciłam w 11 tygodniu ale teraz już jest 17 więc najgorsze ryzyko już za nami😊
Co prawda to moja pierwsza ciąża ale wyczekana i trochę przejść musiałam.. No i bliźniacza a lekarz na każdej wizycie powtarza mi że bliźniacza jest wysokiego ryzyka i dlatego częste wizyty i niczego nie bagatelizujemy niczego A od początku jak nie plamienia to infekcja, torbiel cuda...
 
Jestem po, dzięki Bogu wszystko okej.

Nie wiem czy wszystkie pytania zapamiętałam, ale 17tc, nie biorę duphastonu i nie miałam wcześniej plamień, teraz były takiego koloru ceglastego, trochę na bieliźnie i trochę na papierze.

Ale do rzeczy, przebadała mnie wzdłuż i wszerz, nie znalazła nic niepokojącego na szczęście... na pytanie skąd plamienie zasugerowała, że podczas wczorajszej wizyty może doszło do jakiegoś uszkodzenia. Ale nie widzi już krwi w drogach rodnych, na usg dzidzia wariowała, fhr 145.

Mam nadzieję, że ma rację i że to faktycznie nic takiego ☺ Dzięki za wszystkie kciuki i miłe słowa :)
Super🙂 dobrz, że wszystko jest Oki 🙂🙂🙂🙂
 
Nunu wątpię , wczoraj na usg lekarz mnie pół godziny mocno uciskał bo mały ciagle się wypinał dupa :D i mnie nic nie bolało . Detektor jest bezpieczny i wątpię żebyś mocno uciskała ;) ja odstawiłam na bok po wczorajszej wizycie :)
Nawet nie chodzi mi o to, że od uciskania tylko od masażu głowica (szukania tętna) bo podobno brzucha masować się nie powinno bo to może powodować skurcze
 
Jestem po, dzięki Bogu wszystko okej.

Nie wiem czy wszystkie pytania zapamiętałam, ale 17tc, nie biorę duphastonu i nie miałam wcześniej plamień, teraz były takiego koloru ceglastego, trochę na bieliźnie i trochę na papierze.

Ale do rzeczy, przebadała mnie wzdłuż i wszerz, nie znalazła nic niepokojącego na szczęście... na pytanie skąd plamienie zasugerowała, że podczas wczorajszej wizyty może doszło do jakiegoś uszkodzenia. Ale nie widzi już krwi w drogach rodnych, na usg dzidzia wariowała, fhr 145.

Mam nadzieję, że ma rację i że to faktycznie nic takiego [emoji3526] Dzięki za wszystkie kciuki i miłe słowa :)
Super [emoji3590] kamień z serca
 
Co prawda to moja pierwsza ciąża ale wyczekana i trochę przejść musiałam.. No i bliźniacza a lekarz na każdej wizycie powtarza mi że bliźniacza jest wysokiego ryzyka i dlatego częste wizyty i niczego nie bagatelizujemy niczego A od początku jak nie plamienia to infekcja, torbiel cuda...
Ja też pierwsza miałam bliźniacza. Ważne że lekarz reaguje na każdą sytuacje i niczego nie bagatelizuje
 
reklama
Do góry