reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jestem po, dzięki Bogu wszystko okej.

Nie wiem czy wszystkie pytania zapamiętałam, ale 17tc, nie biorę duphastonu i nie miałam wcześniej plamień, teraz były takiego koloru ceglastego, trochę na bieliźnie i trochę na papierze.

Ale do rzeczy, przebadała mnie wzdłuż i wszerz, nie znalazła nic niepokojącego na szczęście... na pytanie skąd plamienie zasugerowała, że podczas wczorajszej wizyty może doszło do jakiegoś uszkodzenia. Ale nie widzi już krwi w drogach rodnych, na usg dzidzia wariowała, fhr 145.

Mam nadzieję, że ma rację i że to faktycznie nic takiego ☺ Dzięki za wszystkie kciuki i miłe słowa :)
Super że
Jestem po, dzięki Bogu wszystko okej.

Nie wiem czy wszystkie pytania zapamiętałam, ale 17tc, nie biorę duphastonu i nie miałam wcześniej plamień, teraz były takiego koloru ceglastego, trochę na bieliźnie i trochę na papierze.

Ale do rzeczy, przebadała mnie wzdłuż i wszerz, nie znalazła nic niepokojącego na szczęście... na pytanie skąd plamienie zasugerowała, że podczas wczorajszej wizyty może doszło do jakiegoś uszkodzenia. Ale nie widzi już krwi w drogach rodnych, na usg dzidzia wariowała, fhr 145.

Mam nadzieję, że ma rację i że to faktycznie nic takiego ☺ Dzięki za wszystkie kciuki i miłe słowa :)
Super że wszystko jest ok🙂
 
reklama
Rano przez ta pomylke to forum stalo sie prywatne i dlatego nie bylo go widac a to to forum co mialo byc naprawde prywatne stalo sie wszelako dostepne. Administrator ka miala to naprawic i skoro wrocilo to forum a dziewczyny milcza to znaczy ze sa juz w swoim kręgu 😀
No właśnie rano było chyba prywatne bo Rumiankowa widniała jako moderator, później już nic nie było A teraz nie mam dostępu chyba do tego prywatnego i jestem na ogólnym. Nie ogarniam o co w tym chodzi 😜
 
Kanalowka na nfz refunduje tylko od jedynki do trójki, boczne zęby już nie A to one najczęściej się psują :(

Dziewczyny jak się dziś czujecie? U mnje pierwszy raz od dłuższego czasu ładna pogoda ale za to źle się dziś wyjątkowo czuje. Mam nadzieję że to minie bo ja w ciąży to wyjątkowo dużo panikuje hehe
A to nie jest tak że w ciąży przysługuje na wszystkie zęby? czytałam specjalnie przed wizytą ale nie powiem żeby z jakiegoś sprawdzonego, rzetelnego źródła bo wujka google i natknęłam się na kilka artykułów właśnie że leczenie kanałowe w ciąży obejmuje wszystkie zęby na nfz ale mogę się mylić, skoro pracujesz w tej branży pewnie masz informacje z pierwszej ręki
 
Ja to nawet nie wiem gdzie tego forum prywatnego szukać. Też jestem od kwietnia. Prawie cały czas się udzielam, miałam tylko krótką przerwę jak wrociłam do pracy i nie ogarniałam bo było tego dla mnie za dużo.
Ja tak samo, może nie udzielam się za często bo telefon w ciągu dnia odkładam na bok ,mam inne priorytety, ale w wolnej chwili lubię wpaść poczytać, popytać..
 
Dziewczyny jak często używacie detektora tętna bo ja mam obawy... Niby pisze, że to nie szkodzi ale mnie np pobolewa po w miejscu gdzie są maluchy i nie wiem czy to od masażu głowica czy co...
 
reklama
Do góry