reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Słuchajcie dziewczyny [emoji846]
Jest taki bałagan z tymi forami, że nie macie pojęcia. Jak rano dostałam zaproszenie do zamkniętego to mi wszystko ładnie działało - mi i jeszcze może 3-4 dziewczynom. Reszta, która dostała dostęp do prywatnego nagle straciła możliwość nawet odnalezienia tego naszego otwartego.
A na "zamknietym" odzywały się dziewczyny, ktore dostaly zaproszenie ale nie byly z naszego forum.
Więc bałagan pełna parą.
Nasze moderatorki mialy sie skontaktować a adminka w tej sprawie.

Najgorsze, że nie widzialy dziewczyny tego naszego otartego jakby nigdy nie istniał.
Wiec jesli tego nie naprawiono to właśnie to jest powod tego, że się nie odzywaja.

Teraz Wam powiem, że jest cisza na tym "prywatnym". A w miedzyczasie dostałam jeszcze dodatkowy link. Nie wiem, moze dziewczyny probowaly z jeszcze jednym zamknietym.
Ale ten link mi nie działa... więc nie powiem Wam czy jest jeszcze jakies "trzecie" bo nawet jakby to nie mogę wejść [emoji1787]Zobacz załącznik 1138097

Grudnióweczki, które miały być prywatnym załóżmy że nie istnieje. Tu jest normalne otwarte, a @Rumiankowa założyła inne prywatne i tam trzeba najlepiej wysłać prośbę o dołączenie, bo ja też dostałam link który nie działał. Dopiero jak sama wysłałam prośbę, to mnie dziewczyny zaakceptowały
 
Dziewczyny pojawiło się u mnie plamienie... jestem przerażona. Mysle czy nie jechac od razu do szpital sprawdzic
Który t.c u Ciebie? Zywoczerwona krew czy na brązowo? Masz tylko na wkładce czy cały czas coś wypływa? Pojawiły się skrzepy? Ja bym chyba na zibę przyjęć pojechała...sama miałam plamienie tylko, że u mnie było trochę krwi na wkładce i zaraz potem ustało.
 
Ale masz szczęście, że nawet filmik masz [emoji3059] ja nawet ekranu nie widziałam podczas prenatalnego usg.
Ale myślę, że ok. 20 tygodnia pójdę prywatnie na 3d.

Jeśli chcesz iść prywatnie to polecałabym 22 tc ew 21tc, będzie lepiej widać, z tego co pamiętam mamy w miarę podobną wagę i na prenatalnych zalecił mi zrobić w 22tc. :)


Ja już jestem po wizycie i jestem rozczarowana. Nie miałam USG więc nie widziałam bobo, wczoraj mieliśmy straszna ochotę z mężem ale wiedziałam że dzisiaj będę mieć pobieraną cytologię więc się powstrzymaliśmy a dzisiaj okazało się że cytologii też nie pobrała 🤦‍♀️ dostałam Isoptin 40 bo mam wysoki puls i mam wziąć dopegyt gdyby skakało mi tętno. Jeśli będzie mi skakać ciśnienie i puls to prawdopodobnie w późniejszym czasie położy mnie na oddział na 3 dni. Kolejną wizytę mam za 3 tygodnie.
 
reklama
Do góry